справа № 2-2567/07
РІШЕННЯ
ІМ'ЯМ УКРАЇНИ
24 жовтня 2007 року Ірпінський міський суд Київської області у складі:
головуючого Саранюк Л.П.
при секретарі Степіко Є.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Ірпінського міського суду справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду із даним позовом, в якому посилався на те що знаходиться в зареєстрованому шлюбі з відповідачем з 02.10.1993 року. Від шлюбу мають сина ОСОБА_3, 29.04.1998 р.н., та доньку ОСОБА_4, 28.01.1994 р.н. Подружене життя між сторонами не склалося через відсутність спільних інтересів, зловживання відповідачем спиртними напоями, його протиправної поведінки. Подружніх стосунків сторони не підтримують, спільного господарства не ведуть, проживають окремо. На примирення позивач не згодна Просила шлюб розірвати.
В суровому засіданні позивач позов підтримала, підтвердила наведені обставини та просила його задоволити.
Відповідач в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи належно повідомлений. Суд вважає за можливе розглОСОБА_4ти справу у відсутність відповідача.
Суд, вислухавши позивача, дослідивши письмові докази по справі, вважає позов таким, що підлягає до задоволення виходячи з наступного.
В судовому засіданні встановлено, що сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з 02.10.1993 року. Шлюб зареєстровано ВРАГС Ірпінського виконкому Київської області, актовий запис No 315. Від шлюбу мають сина ОСОБА_3, 29.04.1998 р.н., та доньку ОСОБА_4, 28.01.1994 р.н. Також судом встановлено, що сім'я сторін розпалася. Подружні стосунки не підтримують, не ведеться спільне господарство, проживають окремо. Шлюб носить формальний характер, а тому його необхідно розірвати.
Наведені обставини підтверджуються поясненнями позивача, свідоцтвом про укладання шлюбу, іншими матеріалами справи.
Оскільки в судовому засіданні встановлено, що подальше спільне життя подружжя та збереження шлюбу не можливе, суперечить інтересам подружжя, на примирення сторони не згодні, то суд вважає за необхідне задоволити позов і розірвати шлюб.
На підставі ст. ст. 105, 110 112 СК України, керуючись ст. ст. 10, 11, 57, 60, 130,
212-215 ЦПК України суд, -
ВИРІШИВ:
Позов задоволити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований 02.10.1993 р. ВРАГС Ірпінського виконкому Київської області, актовий запис № 315. Від сплати державного мита сторони звільнені.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Київської області через
Ірпінський міський суду шляхом подання апеляційної скарги протягом десяті днів, чи
подання заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів та наступного подання
апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подання заяви. Рішення суду набирає
законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо
заяву не було подано, а у випадку подання заяви - після закінчення строку на подання
апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги
рішення суду, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи
апеляційним судом.