Судове рішення #2710858
Справа № 2-2603/07

Справа № 2-2603/07

РІШЕННЯ

ИМЕНЕМ УКРАЇНИ

(заочне)

13 серпня 2007 року                                     Торезький міський суд Донецької області

у складі:

головуючого - судді ПУШНОВА О.О.

при секретарі       - ТЕРЕЩЕНКО С.Г.

розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Тореза цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до виконавчого комітету Торезької міської Ради про визнання права власності на самочинне будівництво

ВСТАНОВИВ:

Звернувшись до суду з позовом до відповідача, позивач свої вимоги мотивує тим, що згідно договору оренди землі від 23.02.2007 року, зареєстрованого в Шахтарському районному відділі Донецького регіонального філіалі ДП «Центр Державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельним ресурсам», про що в Державному реєстрі земель проведено запис від 12.03.2007 року № 040716900018, йому в оренду передано земельну ділянку загальною площею 0,1054 га і на цій дільниці знаходяться нежитлові будівлі і споруди шиномонтажної майстерні. Вказані будівлі майстерні під літерою Б-1 збудовані в період з 2000-2005 років, а будівлі СТО під літерою А-1 з воротами № 1, огорожею № 2 та № 3 збудовані в період часу 2000-2007 років. Вищевказані будівлі на законних підставах збудовані за адресою АДРЕСА_1. На вищевказані будівлі йому видані технічні паспорта від 03.03.2007 року, в яких будівля майстерні під літерою Б-1 загальною площею 94,5 м2 вартістю 15034 грн і будівля станції технічного обслуговування під літерою А-1 площею 606,1 м2 вартістю 158912 грн., в яку входять ворота № 1 вартістю 648 грн., огорожа № 2 вартістю 970 грн. та № З вартістю 4929 грн., в яких вказано, що вони збудовані самочинно. Оскільки йому на законних підставах надано земельну ділянку для будівництва станції технічного обслуговування, йому необхідно встановити право власності на будівлі

Просить визнати за ним - ОСОБА_1право власності на самочинне будівництво: будівлю майстерні Б-1 загальною площею 94,5 м2 вартістю 15034 грн., будівлю станції технічного обслуговування А-1 загальною площею 606,1 м2 вартістю 158912 грн., ворота № 1 вартістю 648 грн., огорожа № 2 вартістю 970 грн., огорожа № 3 вартістю 4929 грн., згідно технічних паспортів від 03 березня 2007 року, розташовані за адресою: АДРЕСА_1.

В судовому засіданні позивач підтримав свої вимоги, дав пояснення, аналогічні викладеним у заяві, додавши, що встановити дане право власності іншим способом не можливо, неможливе у добровільному порядку вирішити спір.

Відповідач у судове засідання не з'явився, належним чином повідомлений про час та місце розгляду справи, від нього не надійшло повідомлення про причини неявки. Судом ухвалено на підставі ст. 224 ЦПК України провести заочний розгляд справи на підставі наявних у справі доказів. Позивач не заперечує проти заочного вирішення справи, винесення заочного рішення.

 

Вислухавши позивача та вивчивши матеріали справи: технічний паспорт, договір оренди землі, план меж земельної ділянки, рішення Торезької міської ради, повторний комплексний експертний висновок, експертний висновок, судом встановлено, що позивач є власником спірного майна, його вимоги знайшли своє підтвердження в судовому засіданні та підлягають повному задоволенню.

Керуючись ст. ст. 317, 319, 320, 328, 331, 376 ЦК України ст. ст.. 3, 10,15, 60, 79, 197,209,210,212,214,215,223 ЦПК України, суд,

ВИРІШИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до виконавчого комітету Торезької міської Ради про визнання права власності на самочинне будівництво задовольнити повністю.

Визнати за ОСОБА_1право власності на самочинне будівництво: будівлю майстерні Б-1 загальною площею 94,5 м2 вартістю 15034 грн., будівлю станції технічного обслуговування А-1 загальною площею 606,1 м2 вартістю 158912 грн., ворота № 1 вартістю 648 грн., огорожа № 2 вартістю 970 грн., огорожа № З вартістю 4929 грн., згідно технічних паспортів від 03 березня 2007 року, розташовані за адресою: АДРЕСА_1.

Заочне рішення може бути переглянуто Торезьким міським судом за письмовою заявою відповідача, яку він може подати до суду протягом десяти днів з дня отримання копії заочного рішення.

Позивач має право оскаржити заочне рішення у загальному порядку: подати заяву про апеляційне оскарження рішення протягом десяти днів з дня проголошення рішення, а апеляційну скаргу - протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження; заяву про апеляційне оскарження рішення та апеляційна скарга подаються Апеляційному суду Донецької області через Торезький міський суд; копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Апеляційного суду Донецької області.

  • Номер: 6/591/282/17
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-2603/07
  • Суд: Зарічний районний суд м. Сум
  • Суддя: Пушнов О.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 09.11.2017
  • Дата етапу: 20.11.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація