2-3443/07
Ухвала
02 листопада 2007 року м.Донецьк
Будьоннівський районний суд м.Донецька у складі головуючого судді Шишова О.О.., секретарі Редько С.В., розглянув у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом приватного підприємства «Донлес» до ОСОБА_1 про стягнення матеріальної шкоди, -
Встановив:
У Будьоннівський районний суд м.Донецька надійшов позов у якому ПП «Донлес» просила суд стягнути з ОСОБА_1 28675 грн., які належать підприємству та які вона не повертає.
У судовому засіданні представник позивача Бадалов А.З. відмовився від позову у з'вязку з поверненням ОСОБА_1грошей.
У відповідності- до вимог ч.2 ст. 174, ч.3 ст. 206 ЦПК України, позивач попереджений про наслідки відмови від позову, оскільки провадження у справі закривається і вона не зможе повторно звернутися до суду з приводу спору між тими самими, про той самий предмет, і з тих самих підстав.
У відповідності до п.3 ч.1 ст.205 ЦПК України суд ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.
Підстав для не прийняття відмови від позову судом не встановлено.
Керуючись п.3 ч.1 ст.205 ЦПК України, -
Ухвалив:
Провадження у справі за позовом приватного підприємства «Донлес» до ОСОБА_1 про стягнення матеріальної шкоди у розмірі 28675 грн. У зв'язку з відмовою позивача від позову закрити.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10 днів апеляційної скарги.