Справа №22-1804 оскаржуване рішення (ухвала) ухвалено під головуванням
Категорія: 44 Овсюк Є.М.
Доповідач: Чорний В.І.
УХВАЛА
ім'ям України
7 вересня 2007 року колегія суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду Вінницької області у складі:
Головуючого: Чорного В.І.
Суддів: Морозовського В.І., Оніщука В.В.
При секретарі: Пшеничній Л.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань апеляційного суду Вінницької області цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про визнання особа такою, що втратила право користування жилим приміщенням за апеляційною скаргою ОСОБА_2на рішення Ленінського районного суду Вінницької області від 10 січня 2007 року, -
ВСТАНОВИЛА:
В жовтні 2006 року ОСОБА_1звернувся в суд із позовом до ОСОБА_2. про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням в квартиріАДРЕСА_1
Рішенням Ленінського районного суду м. Вінниці від 10 січня 2007 року позов був задоволений.
В апеляційній скарзіОСОБА_2. просить скасувати рішення суду у зв'язку з порушенням норм процесуального права.
Колегія суддів визнала, що апеляційна скарга підлягає задоволенню з таких підстав.
Згідно з п.3 ч. 1 ст. 311 ЦПК України судове рішення підлягає скасуванню з направленням справи на новий розгляд, якщо її розглянуто за відсутності будь-кого з осіб, які беруть участь у справі, належним чином не повідомлених про час і місце судового засідання.
Із матеріалів справи вбачається, що суд постановив рішення за відсутності відповідача, не маючи даних про те, що йому було повідомлено у встановленому закону порядку про час та місце судового розгляду, тобто з порушенням вимог п. 1 ч. 1 ст. 169 ЦПК України.
За таких обставин колегія суддів вважає, що суд порушив вимоги норм Цивільного процесуального права і це є безумовною підставою для скасування постановленого у справі рішення.
Керуючись ст. ст. 311, 314, 315 ЦПК України, колегія суддів, -
УХВАЛИЛА:
Апеляційну скаргу ОСОБА_2. задовольнити.
Рішення Ленінського районного суду м. Вінниці від 10.01.2007 року скасувати, а справу направити на новий розгляд в суд першої інстанції в іншому складі суддів.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржене в касаційному провадженні протягом двох місяців до Верховного Суду України.