2/1312/2836/12
У Х В А Л А
про відкриття провадження у справі
"03" січня 2013 р.
Суддя Личаківського районного суду м. Львова Мартинишин Я. М.,
вивчивши матеріали позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, -
встановив:
Позивач звернулась до суду з позовом до відповідача про стягнення аліментів на утримання дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4 –ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі ? частини всіх видів заробітку щомісячно.
Позовна заява оформлена у відповідності до вимог ст.ст.119, 120 ЦПК України, є підсудна Личаківському районному суду м. Львова.
Вважаю, що необхідності в проведенні попереднього судового засідання немає, тому справу слід призначити до судового розгляду.
Керуючись ст. 122 ЦПК України,
ухвалив:
Відкрити провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів.
Призначити судове засідання на 11:30 год. 17 січня 2013 року в приміщенні суду (м. Львів, вул. Богдана Лепкого, 16)
Копію ухвали направити сторонам і роз’яснити, що особи, які беруть участь у справі позовного провадження, для підтвердження своїх вимог або заперечень зобов'язані подати усі наявні у них докази до 17.01.2013 року.
Відповідачу - направити копію позову та додатками до нього і запропонувати подати письмове заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються до розгляду справи по суті.
Зобов’язати відповідача подати в судове засідання довідку про доходи.
Згідно п.2 ст. 31 ЦПК України, позивач має право протягом усього часу розгляду справи збільшити або зменшити розмір позовних вимог, відмовитися від позову, а відповідач має право визнати позов повністю або частково. До початку розгляду судом справи по суті позивач має право шляхом подання письмової заяви змінити предмет або підставу позову, а відповідач - пред'явити зустрічний позов.
Згідно ст.131 ЦПК України, докази, подані з порушенням вимог, встановлених частиною першою цієї статті, не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин. Сторони до або під час попереднього судового засідання у справі, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті, зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету.
Викликати в судове засідання позивача, відповідача.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Я.М.Мартинишин