Справа № 0616/2643/12
Провадження № 2/0616/741/12
РІШЕННЯ
Іменем України
14 червня 2012 року
Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області
в складі: головуючого–судді ОСОБА_1
при секретарі Палашкевич М.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Новоград-Волинський цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення аліментів на неповнолітню дитину, -
ВСТАНОВИВ :
Позивач звернулася до суду з цим позовом та просить постановити рішення суду, яким стягнути з відповідача на її користь аліменти на утримання їх неповнолітнього сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі ? частини всіх видів заробітку (доходу) щомісячно, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з дня подачі заяви і до повноліття сина ОСОБА_5.
В обґрунтування позову вказує, що ОСОБА_3 – відповідач по справі, є батьком неповнолітнього сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 Як батько відповідач повинен утримувати свою дитину і надавати їй необхідну матеріальну допомогу, однак з моменту остаточного припинення подружніх відносин, тобто з вересня 2009 року, вони з відповідачем проживають окремо і останній, займаючись виключно власним життям, матеріальної допомоги на утримання неповнолітньої дитини не надає. Відповідач є інвалідом ІІ групи загального захворювання і йому призначена пенсія, яку він систематично одержує, і тому може утримувати свою дитину. За таких обставин бажає стягувати аліменти в примусовому порядку.
У судове засідання позивач не з’явилась. Однак від неї надійшла заява про розгляд справи без її участі, позовні вимоги підтримує в повному обсязі.
Відповідач в судове засідання також не з’явився. Надав заяву про розгляд справи без його участі, позовні вимоги визнає в повному обсязі.
Згідно ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Врахувавши заяви сторін, дослідивши матеріали справи, та давши їм належну оцінку, враховуючи те, що визнання відповідачем позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, суд приймає його та задовольняє позов.
На підставі ст. 88 ЦПК України також необхідно стягнути з відповідача на користь держави судовий збір в сумі 214 грн. 60 коп.
Керуючись ст.ст. 3, 10, 11, 15, 57-60, 88, 174, 212-215, 367 ЦПК України, ст.ст. 84, 180, 181, 182, 183, 191 СК України, суд,-
ВИРІШИВ :
Позов задовольнити.
Стягувати з ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3, Хабаровського краю, Росія, на користь ОСОБА_2 аліменти на утримання їх неповнолітнього сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі ? частини всіх видів заробітку (доходу) щомісячно, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з дня подачі позовної заяви до суду, 22.05.2012 року, і до повноліття сина.
Стягнути з ОСОБА_3 на користь держави 214 грн. 60 коп. судового збору.
Рішення суду в частині стягнення аліментів у розмірі суми платежу за один місяць допустити до негайного виконання.
Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Житомирської області через Новоград-Волинський міськрайонний суд. Апеляційна скарга на рішення може бути подана протягом 10 днів з дня його оголошення.
Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Головуючий: