Судове рішення #27013089

Справа № 1715/17471/12

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


15 жовтня 2012 року м.Рівне

                                                  


Рівненській міський суд Рівненської області в складі :

Судді Наумов С.В.

При секретарі Прокопчук Л.М.

Позивача ОСОБА_1

Відповідача ОСОБА_2


          Розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, -


В с т а н о в и в :


          Позивачка у позові вказує, що 06.11.1995 р. вона із відповідачем зареєстрували шлюб, про що в книзі реєстрації шлюбів Бистрицької сільської ради Березнівського району Рівненської області зроблено актовий запис №31.

          У шлюбі у них народився син ОСОБА_3 ,22.06.1997р.

          На даний час вони із відповідачем спільно не проживають , в суді знаходиться справа про розірвання шлюбу між ними , дитина проживає із нею , що підтверджується довідкою про склад сім»ї. Відповідач не надає їй жодної допомоги на утримання дитини .

          Відповідач офіційно працює у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти і має регулярний дохід . Нікому іншому аліментів відповідач не платить , а тому має змогу надавати допомогу на утримання дитини . Оскільки відповідач офіційно працює , то розмір стягнення аліментів необхідно стягувати у частці від його заробітку (доходу). За таких умов вважає, що розмір аліментів , які відповідач повинен сплачувати на утримання дитини має становити ? частки від усіх видів його заробітку доходу. Тому просить стягнути із відповідача аліменти на її користь на утримання сина ОСОБА_4 у розмірі ? частки з усіх видів його заробітку (доходу) щомісяця починаючи стягувати від дня пред»явлення позову до суду і до досягнення дитиною повноліття .

          В судовому засіданні позивачка підтримала позовні вимоги просить їх задовольнити . Крім того суду пояснила , що на даний час Рівненським міським судом шлюб між сторонами розірвано, вони проживають окремо. Відповідач не надає допомоги для утримання дитини, відповідно звернулась до суду із вказаним позовом.

          Відповідач в судовому засіданні не заперечив що до заявлених вимог позивачки.

          Заслухавши сторін в судовому засіданні дослідивши письмові докази , суд вважає, що позовні вимоги підлягають до задоволення.

          Судо м встановлено, що сторони перебували у шлюбі. Рішенням Рівненського міського суду Рівненської області від 24.09.2012 р. шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 розірвано.

          Від шлюбу вказані сторони мають неповнолітнього сина ОСОБА_3 який народився 22.06.1997 року.

          Відповідно до ч.1 ст. 61 ЦПК України , обставини визнані сторонами та іншими особами , які беруть участь у справі , не підлягають доказуванню.

Встановлено, що відповідач, є працездатною особою, інші стягнення аліментів на дітей , відсутні. Відповідно до довідки про доходи від 18.09.2012р.№54 виданої Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти , має достатній дохід який дозволяє стягувати із нього ? частки його доходу.

          Частинами першою ст..180,183 СК України, передбачено, шо батьки зобов»язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття . Частка заробітку(доходу) матері ,батька, яка буде стягуватися як аліменти на дитину , визначається судом.

          Із відповідача також, відповідно до ч.3 ст.88 ЦПК України , необхідно стягнути в дохід держави судові витрати в розмірі 107 грн.30 коп. .

          На підставі ст..ст.180,183 СК України, керуючись ст..ст.30,60,61, 88, 212, 215 ЦПК України,-

В и р і ш и в :


          Позовні вимоги задовольнити.

          Стягнути з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ідентифікаційний номер НОМЕР_1 на користь ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2 на утримання дитини - сина ОСОБА_4 22.06.1997р.н. , аліменти у розмірі ? частки з усіх видів його заробітку(доходу) щомісяця, починаючи із 21.09.2012 року, тобто від дня пред»явлення позову і до досягнення дитиною повноліття.

          Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до апеляційного суду Рівненської області через Рівненський міський суд протягом десяти днів з дня його проголошення.



          Суддя С.В. Наумов


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація