Судове рішення #27011776


Справа № 303/31/13-ц

2н/103/39/13





У Х В А Л А

про відкриття наказного провадження


04 січня 2013 року м. Мукачево

          Суддя Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Іваницький Р.С., розглянувши заяву Прокурора міста Мукачево в інтересах громадянина ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства «Будівельне управління №1»м.Мукачево про видачу судового наказу, -

В С Т А Н О В И В :

           Прокурор міста Мукачево в інтересах громадянина ОСОБА_1 звернувся до Мукачівського міськрайонного суда з заявою про видачу судового наказу про стягнення з Приватного акціонерного товариства «Будівельне управління №1»м.Мукачево про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробінтої плати.

          Форма і зміст заяви відповідає вимогам ст.ст. 96-100 ЦПК України, копії заяви та доданих до неї документів приєднано, відповідно до вимог ЦПК України.

           Керуючись ст. 102 ЦПК України, суддя, -

У Х В А Л И В:

Прокурора міста Мукачево в інтересах громадянина ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства «Будівельне управління №1»м.Мукачево про видачу судового наказу про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробінтої плати.


08 січня 2013 року провести видачу судового наказу по суті заявлених вимог без судового засідання і виклику стягувача та боржника для заслуховування їх пояснень.


Ухвала може бути оскаржена лише у частині щодо недотримання правил підсудності протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали, в іншій її частині ухвала оскарженню не підлягає.

          

Суддя                                          Р. Іваницький




Справа № 0707/10457/2012

                                                             № 2н/0707/944/2012

                                         Номер рядка стат. звіту 1

                                                                      


У Х В А Л А

про відкриття наказного провадження


14 грудня 2012 року                                                             м.Мукачево


          Суддя Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Маргитич О.І., розглянувши заяву ПАТ «Закарпаттяобленерго»в особі Мукачівського РЕМ до ОСОБА_2 про видачу судового наказу.


В С Т А Н О В И В :


          03 грудня 2012 року ПАТ «Закарпаттяобленерго»в особі Мукачівського РЕМ звернулося до суду з заявою до ОСОБА_2 про видачу судового наказу.


          Форма і зміст поданої заяви відповідає вимогам ст. ст. 96-100 ЦПК України, копія заяви та копії всіх документів, що додаються до неї приєднано.

          

          Керуючись ст. ст. 96-100, 102 ЦПК України, суддя -


У Х В А Л И В :          


          Відкрити наказне провадження за заявою ПАТ «Закарпаттяобленерго»в особі Мукачівського РЕМ до ОСОБА_2 про видачу судового наказу.


          14 грудня 2012 року видати судовий наказ по суті заявлених вимог без судового засідання і виклику стягувача та боржника.


          Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності протягом п”яти днів з дня отримання копії ухвали, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.



Суддя Мукачівського

міськрайонного суду                                                   ОСОБА_3


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація