Судове рішення #26989075

Справа № 1715/15895/12

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


16 жовтня 2012 року м. Рівне

Рівненський міський суд Рівненської області в складі :

судді Наумова С.В.;

при секретарі Прокопчук Л.М.;

позивача ОСОБА_1;

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про розірвання шлюбу, -


В с т а н о в и в :


У позовній заяві ОСОБА_1 вказує, що 29 серпня 2008 року вона з відповідачем ОСОБА_2 зареєстрували шлюб у відділі реєстрації актів цивільного стану Рівненського міського управління юстиції, актовий запис № 1243, від 29.08.2012р., що стверджується свідоцтвом про шлюб.

Від спільного проживання мають малолітню дитину ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1

Останніх декілька місяців вони з відповідачем не проживають як одна сім'я, спільного господарства не ведуть, спільних інтересів не мають.

Як наслідок такої ситуації між ними вже немає жодних почуттів, взаємоповаги, відчуття родинної близькості, кохання, інтимних стосунків.

Вважає, що збереження шлюбу між ними неможливе, оскільки подальше спільне життя суперечилоб її інтересам.

Після розірвання шлюбу бажає залишити шлюбне прізвище -ОСОБА_1.

Позивачка вказує, що відповідач проживає в Хмельницькій області в АДРЕСА_1.

11.10.2012р. до суду надійшла телеграма від ОСОБА_2, в якій він не заперечує про розірвання шлюбу.

В судовому засіданні позивач підтримала позовні вимоги просить суд їх задовольнити. Крім того суду пояснила, що із відповідачем вони тривалий час проживають окремо, відповідно не підтримують шлюбних відносин. Просить не надавати сторонам терміну для можливого примирення, малолітнього сина ОСОБА_3 залишити проживати з нею.

За таких обставин суд вважає за можливе розглянути дану справу без участі відповідача.

Судом встановлено, що 29.08.2008 року між сторонами було укладено шлюб, зареєстрований у відділі реєстрації актів цивільного стану Рівненського міського управління юстиції, актовий запис № 1243, від 29.08.2010р., що стверджується свідоцтвом про шлюб.

Від шлюбу сторони мають малолітнього сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, що стверджується свідоцтвом про народження дитини НОМЕР_1 виданого ІНФОРМАЦІЯ_1.

Сторони не підтримують подружніх стосунків, на ведуть спільного господарства, тривалий час проживають окремо, збереження шлюбу буде суперечити одному із них.

Відповідно до ч. 1 ст. 110 СК України, позов про розірвання шлюбу може бути пред"явлений одним із подружжя.

Відповідно до ч. 2 ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Суд вважає не доцільним в ході розгляду цієї справи вживати заходів для примирення подружжя ОСОБА_1 та ОСОБА_2

Отже, судом встановлені підстави для розірвання шлюбу.

Малолітнього сина ОСОБА_3 залишити проживати із матір'ю - ОСОБА_1

Понесені судові витрати позивача за сплату судового збору підлягають стягненню із відповідача на користь позивачки.

На підставі ст..ст. 110, 112 СК України, керуючись ст..ст. 30, 60, 88, 212, 215 ЦПК України, суд -


В и р і ш и в :


Позовні вимоги задовольнити .

Шлюб укладений між ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2. та ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_3., зареєстрований у відділі реєстрації актів цивільного стану Рівненського міського управління юстиції, актовий запис № 1243, від 29 серпня 2008р., відповідно до свідоцтва про укладення шлюбу НОМЕР_2, - розірвати.

Малолітнього сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 залишити проживати із матір"ю, тобто із ОСОБА_1.

Стягнути із відповідача ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 понесені останньою судові витрати за оплату судового збору в сумі 107 грн. 30 коп.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом десяти днів з дня його проголошення до апеляційного суду Рівненської області через Рівненській міський суд. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні в судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.



Суддя С.В. Наумов


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація