Судове рішення #26986478


Шевченківський районний суд м.Львова


Справа № 1328/10335/12

У Х В А ЛА


про відкриття провадження у справі


28.12.2012р. м. Львів

Суддя Шевченківського районного суду м. Львова Ковальчук О.І. перевіривши виконання вимог ст.ст. 109-121 ЦПК України по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ПрАТ "Міська страхова компанія" про відшкодування шкоди внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, -


ВСТАНОВИВ:


Справа підсудна Шевченківському районному суду м. Львова.

Позивачем надано всі необхідні документи для призначення справи до судового розгляду. Підстав для відмови у відкритті провадження у справі немає.

Керуючись ст. 122 ЦПК України, суддя


УХВАЛИВ:


Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ПрАТ "Міська страхова компанія" про відшкодування шкоди внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Розгляд справи призначити в приміщенні Шевченківського районного суду м. Львова (м. Львів, вул. Січових Стрільців, 12, 4-ий пов. 21-ий каб.) на 24.01.2013р. о 14.00 год.

В судове засідання викликати сторони.

Відповідач має право подати у строк до судового засідання письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі, відповідачу направити копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя: О. І. Ковальчук



  • Номер: 2/466/877/13
  • Опис: про відшкодування шкоди внаслідок дорожньо-транспортної пригоди
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 1328/10335/12
  • Суд: Шевченківський районний суд м. Львова
  • Суддя: Ковальчук О. І.
  • Результати справи: заяву задоволено повністю
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 28.12.2012
  • Дата етапу: 26.03.2013
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація