Судове рішення #2693961
Справа № 2-1031/2008

 

Справа № 2-1031/2008

 

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

21 липня 2008 року                           Київський районний суд м. Сімферополя у складі

  головуючого  - судді Чумаченко Р.Д.

при секретарі - Ліфінцоввій Я.В.

розглянувши  у відкритому судовому засіданні  в м. Сімферополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання непрацездатної дружини,

в с т а н о в и в :

       ОСОБА_1 звернулась до суду  із позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на її утримання, мотивуючи свої вимоги тим що вона з 09.09.2006 року полягає в зареєстрованому шлюбі із відповідачем. Від сумісного життя вони мають доньку - ІНФОРМАЦІЯ_1. З 27.01.2007 року вони мешкають окремо, відповідач матеріальної допомоги на її утримання не надає, не дивлячись на те, що вона до вагітності не працювала, на сьогодні мешкає із батьками на утриманні яких перебуває вона та її дитина. Просить стягнути з відповідача на її користь аліменти в розмірі 400 грн. щомісячно, оскільки заробітна плата відповідача це дозволяє.

           В судовому засіданні позивачка свої вимоги підтримала.

          Відповідач, проти позову заперечував , посилаючись на те, що в нього є співмешканка, яка на сьогодні вагітна. Крім того, посилався не те, що в нього іпотечний кредит, якій він сплачує, тому не може нести додаткові витрати на утримання дружили.

         Вислухав сторони, дослідивши  матеріали справи, переходить до наступного.

         Судом встановлено, що сторони по справі полягають в зареєстрованому шлюбі, що підтверджується свідоцтвом про одруження від 09.09.2006 року, актовий запис № 448. Від сумісного життя вони мають доньку - ІНФОРМАЦІЯ_1. У зв'язку із  конфліктом в сім'ї позивачка з січня 2007 року мешкає у своїх батьків. Відповідач відмовляється в добровільному порядку надавати матеріальну допомогу на її утримання.

       У відповідності до ч.1 ст. 75 Сімейного кодексу України, дружина, чоловік повинні матеріально підтримувати один одного, а ч. 2 ст. 84 СК України передбачає, що дружина з якою мешкає дитина, має право на утримання від чоловіка-батька дитини до досягнення дитиною трьох років.

     Враховуючи, що відповідач  має постійне місце роботи, має середній заробіток в розмірі 1470,80 грн., суд вважає за можливе задовольнити вимоги позивачки частково, а саме в сумі 250 грн.

        На підставі ст. ст. 75,84 Сімейного Кодексу України, ст.. ст.. 213, 215, 226 ЦПК України, суд

В И Р І Ш И В :

       Позов задовольнити частково.

         Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця м. Сімферополя, зареєстрованого АДРЕСА_1 аліменти  на користь ОСОБА_1 на її утримання аліменти в розмірі 250 грн. щомісячно починаючи з 03 жовтня 2007 року до досягнення дитиною ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 трирічного віку.  

         В решті частки позову відмовити.

         Стягнути з ОСОБА_2  в дохід держави судовий збір в розмірі 51 грн., а також за інформаційно-технічне забезпечення судового розгляду справи 30 грн.

          На рішення  може бути принесена заява  про апеляційне оскарження  протягом  десяти днів зі дня проголошення рішення, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти  днів після  подання заяви про апеляційне оскарження  до Апеляційного суд АР Крим, через Київський районний суд м. Сімферополя.

 

Суддя                                                                                                      Р.Д. Чумаченко

  • Номер: 6/454/10/16
  • Опис: подання про зміну способу і порядку виконання виконавчого листа № 2-1031 виданого Червоноградським міським судом Львівської області
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1031/2008
  • Суд: Сокальський районний суд Львівської області
  • Суддя: Чумаченко Р.Д.
  • Результати справи: заяву (подання, клопотання, скаргу) повернуто
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 28.03.2016
  • Дата етапу: 14.12.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація