Судове рішення #2692869
Справа №22 ц 2843/2007 Головуючий у 1 інстанції Білоконь О

Справа №22  ц  2843/2007      Головуючий у 1 інстанції Білоконь О.В.

Категорія 01,34,36                                            Доповідач у 2 інстанції  Березовенко Р.В.

УХВАЛА

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 жовтня 2007 року колегія суддів судової палати в цивільних справах Апеляційного суду Київської області у складі:

головуючого        Лащенка В. Д.,

суддів                          Березовенко Р.В., Оношко Г.М.

при секретарі       Степура Н.,

розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Васильківського міськрайонного суду Київської області від 04 липня 2007 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей, -

Заслухавши доповідь судді апеляційного суду, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів

ВСТАНОВИЛА:

В червні 2007 року позивака звернулась до суду з позовом до відповідача про стягненя аліментів на утримання двох дітей в розмірі 500 грн. щомісячно, посилаючись на те, що відповідач постійно змінює місце роботи, має нерегулярний ті мінливий дохід, а добровільно матеріальної допомоги не надає.

Рішенням Васильківського міськрайонного суду Київської області від 04 липня 2007 року позовні вимоги було задоволено.

Не погоджуючись з рішенням суду відповідач ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу, в якій просить його змінити, стягнути з нього на користь позивачки аліменти на утримання дітей в розмірі 1/3 частини всіх видів заробітку щомісячно.

Апеляційну скаргу обґрунтував тим, що суд, задовольняючи вимоги позову, неповно з'ясував обставини, які мають значення для справи.

 

2

Розглянувши справу в межах доводів апеляційної скарги та перевіривши матеріали справи, колегія суддів підстав для задоволення апеляційної скарги не встановила.

Судом першої інстанції встановлено, що з 14 жовтня 1995 року сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі. Від шлюбі мають неповнолітніх дітей - дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2. Діти перебувають на утриманні позивачки -ОСОБА_2 (а.с. 4, 5, 6). Відповідно до довідки Центральної районної лікарні Васильківської районної державної адміністрації від 25 червня 2007 року діти мають не задовільний стан здоров'я і потребують лікування.

Згідно ст. 182 СК України при визначенні розміру аліментів суд враховує стан здоров'я та матеріальне становище дитини; стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів; наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина та інші обставини, які мають істотне значення.

Частиною 1 ст. 184 СК України передбачено, якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід, частину доходу одержує в натурі, а також за наявності інших обставин, що мають істотне значення, суд за заявою платника або одержувача може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі.

За наведених обставин суд зробив правильні висновки про те, що аліменти в розмірі 500 гривень щомісячно - будуть відповідати потребам дітей та можливостям відповідача.

Відповідно до ч. 1 ст. 60 ЦПК України кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків встановлених статтею 61 цього Кодексу.

Матеріали справи не містять переконливих даних про те, що ОСОБА_1 має постійне місце роботи та сталий заробіток.

За таких обставин, колегія суддів визнає рішення таким, що ухвалене з додержанням норм матеріального та процесуального права і підстав для його скасування не вбачає.

Апеляційна скарга висновків суду не спростовує і посилання на обставини, які б свідчили про незаконність ухваленого рішення не містить.

Керуючись ст.ст. 209, 210, 218, 307, 308 ЦПК України, колегія суддів, -

 

          3

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 - відхилити.

Рішення Васильківського міськрайонного суду Київської області від 04 липня 2007 року залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення і протягом двох місяців з дня набрання законної сили може бути оскаржена до Верховного Суду України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація