Судове рішення #268901
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

апеляційний суд вінницької області

УХВАЛА

26 жовтня 2006 року                                                                                        м. Вінниця

Суддя апеляційного суду Вінницької області Нагорняк В.А., розглянувши апеляційну скаргу представника відповідача - ОСОБА_4на заочне рішення Барського районного суду Вінницької області від 21 вересня 2006 року у справі за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2, ОСОБА_3 та Бюро по приватизації державного житлового фонду при виконкомі Барської міської ради Вінницької області про визнання частково недійсним свідоцтва про право власності на житло, визнання права власності на житло; за позовом ОСОБА_3 та ОСОБА_2, що діє в своїх інтересах та інтересах неповнолітньої дочки ОСОБА_5, до ОСОБА_1про встановлення порядку користування квартирою, усунення перешкод в користуванні -,

ВСТАНОВИВ:

Не погодившись із зазначеним заочним рішенням представник відповідача - ОСОБА_4 подала апеляційну скаргу у загальному порядку.

Зі змісту положень ст.ст. 228 ч.І, 231 ч.4, 232 ч.2 ЦПК України вбачається, що у загальному порядку, встановленому ЦПК України, заочне рішення може оскаржити лише позивач, що ж до відповідача, то він вправі спочатку подати заяву про перегляд заочйого рішення суду, який його ухвалив, і лише після залишення такої заяви без задоволення він вправі оскаржити заочне рішення в загальному порядку.

Оскільки, із матеріалів справи вбачається, що із заявою про перегляд заочного рішення відповідно до вимог ст.228 ЦПК України представник відповідача - ОСОБА_4 до суду, який його ухвалив не зверталась, то подану нею у загальному порядку апеляційну скаргу слід їй повернути.

Керуючись ст.ст. 228 ч.І, 231 ч.4,232 ч.2,297 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу представника відповідача - ОСОБА_4 на заочне рішення Барського районного суду Вінницької області від 21 вересня 2006 року повернути апелянту та роз'яснити, що він вправі оскаржити це рішення, подавши письмову заяву про його перегляд до суду, який його ухвалив.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення, однак може бути оскаржена шляхом подачі касаційної скарги протягом двох місяців з дня набрання законної рили до Верховного Суду України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація