Апеляційний суд міста Севастополя
Справа № 22ц-1269/200бр. Головуючий у першій
інстанції Єзерський П.О.
Категорія 13 Доповідач у апеляційній
інстанції Колбіна Т.П.
УХВАЛА
31 жовтня 2006р. м. Севастополь
Суддя Апеляційного суду м. Севастополя Колбіна Т.П., ознайомившись з апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу місцевого суду Нахімовського району м. Севастополя від 04 липня 2006р. по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання договору дарування договором міни та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання договору дарування договором міни, -
ВСТАНОВИЛА:
Ухвалою місцевого суду Нахімовського району м. Севастополя від 04.07.2006р. прийняті відмови ОСОБА_1 та ОСОБА_2 від позовів про визнання договорів дарування договорами міни. Справу провадженням закрито.
На вказану ухвалу позивач ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу.
Перевіривши матеріалі справи, прихожу до висновку, що апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду.
Відповідно до ч.2 ст.2 94 ЦПК України, заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
З матеріалів справи вбачається, що заяву про апеляційне оскарження ОСОБА_1 подав 18.07.2006р. (арк. справи 93), тобто з пропуском встановленого ч.2 ст.2 94 ЦПК України строку.
Апеляційна скарга подана позивачем 20.07.2006р. (арк. справи 94) .
Відповідно до ч.З ст.2 94 ЦПК України, заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених ЦПК України, залишаються без розгляду, якщо апеляційний суд за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку.
ОСОБА_1 не подав заяви про поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду від 04.07.2006р. і не зазначив таке прохання в самій скарзі, тому його апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду, що не позбавляє його права подати таку заяву.
Керуючись ст.2 94 ЦПК України, суддя, -
2
УХВАЛИЛА:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу місцевого суду Нахімовського району м. Севастополя від 04 липня 2006р. по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання договору дарування договором міни та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання договору дарування договором міни- залишити без розгляду.
Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її проголошення і може бути оскаржена у касаційному порядку до Верховного Суду України протягом двох місяців із дня набрання законної сили.