Справа 22ц/2017 Головуючий у суді 1 інст.:Палазюк В.М.
Категорія 33 Доповідач у суді II інст.:Товянська О.В.
УХВАЛА Іменем України
02 листопада 2006 року Апеляційний суд Житомирської області в складі:
головуючого : судді Товянської О.В..,
суддів : Широкової Л.В., Худякова A.M.
при секретарі : Забеліній О.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про відновлення меж між суміжними земельними ділянками
за апеляційною скаргою ОСОБА_4 - представника ОСОБА_1
на ухвалу Андрушівського районного суду Житомирської області від 05 вересня 2006 року,
встановив :
В грудні 2005 року ОСОБА_1 звернулась до суду із позовом до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про відновлення меж між суміжними земельними ділянками.
Ухвалою Андрушівського районного суду Житомирської області від 05 вересня 2006 року провадження по справі закрито в зв'язку із відмовою представника позивачки від позову.
В апеляційній скарзі представник ОСОБА_1 ставить питання про скасування ухвали. Суд не врахував, що відмова від позову порушує їх права та інтереси, не враховано мотиви такої відмови. Він не знав, що можна ставити питання про призначення повторної експертизи.
Апеляційна скарга задоволенню не підлягає з таких підстав.
Як видно з матеріалів справи, під час судового розгляду представник позивачки від позову відмовився і така відмова прийнята судом.
Відповідно до вимог цивільно-процесуального законодавства, зокрема ст. 11 ЦПК України про диспозитивність цивільного судочинства, у будь-якому разі суд не може продовжувати розгляд справи, якщо позивач відмовився від позову.
Посилання в апеляційній скарзі на те, що апелянт не знав про свої права та обов'язки як особа, що бере участь у справі, спростовуються матеріалами справи та протоколом судового засідання (а.с.27-зв.). права та обов'язки, передбачені ст.ст.27,31 ЦПК України сторонам було роз'яснено (а.с.151).
В суді апеляційної інстанції представник позивачки підтвердив, що з наслідками відмови від позову він був ознайомлений.
Підстави для задоволення апеляційної скарги та скасування ухвали відсутні.
Керуючись ст.ст.304,307,312-315 ЦПК України, Апеляційний суд
ухвалив :
Апеляційну скаргу ОСОБА_4 - представника ОСОБА_1 відхилити.
Ухвалу Андрушівського районного суду Житомирської області від 05 вересня 2006 року залишити без зміни.
Ухвала набуває законної сили з моменту проголошення і може бути оскаржена безпосередньо до Верховного Суду України протягом двох місяців з дня набрання законної сили ухвалою Апеляційного суду.