Справа №5-28 2007р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"13" липня 2007 року смт. Рожнятів
Рожнятівський районний суд Івано-Франківської області
В складі: головуючого судді Бейка A.M.,
секретаря Максимонько Т.Б.,
з участю прокурора Люкляна О.В._
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Рожнятів матеріали подання старшого інспектора Рожнятівського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції УДДУПВП в Івано-Франківській області Гандзюк Т.В. про звільнення від призначеного судом покарання ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженця та жителя АДРЕСА_1, освіта неповна середня, одруженого, пенсіонера, ветерана війни, громадянина України, засудженого вироком Рожнятівського районного суду від 31 січня 2007 року за ст. 122 ч.1 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
вищевказаним вироком суду ОСОБА_1. призначено покарання у виді позбавлення волі строком на один рік. Відповідно до ст. 75 -КК України засудженого звільнено від відбуття призначеного покарання, з іспитовим строком на один рік
У своєму поданні інспектор Гандзюк Т.В. просить звільнити засудженого від призначеного судом покарання на підставі п.п. «г», «д» ст. 1 Закону України "Про амністію" від 19.04.2007 року.!
У судовому засіданні Гандзюк Т.В. та засуджений подання підтримали. Вивчивши матеріали контрольної справи та вислухавши висновок прокурора про задоволення подання, суд вважає, що подання слід задоволити з таких підстав.
У відповідності до п.п. «г», «д» ст. 1 Закону України „Про амністію" від 19.04.2007 року звільняється від покарання у виді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, особа, засуджена за, умисні злочини, ' за які законом передбачено покарання, менш суворе, ніж позбавлення волі на строк не більше п'яти років та за злочини, вчинені з необережності за які законом передбачено покарання менш суворе, ніж позбавлення волі на строк не більше десяти років, чоловік, який на день набрання чинності вищезгаданого закону досяг відповідно 60-річного віку та є ветераном війни.
2
Матеріалами подання підтверджено, що ОСОБА_1. досяг 60-річного віку та є ветераном війни, про що свідчать копії паспорта громадянина України та посвідчення учасника війни. Засуджений у період іспитового строку став на шлях перевиховання і виправлення, за місцем проживання характеризується позитивно, нового злочину чи будь-якого правопорушення не вчинив.
На підставі ст. 85 КК України п.п. «г», «д» ст. 1, ст. 6 Закону України "Про амністію", суд;-
ПОСТАНОВИВ:
Звільнити ОСОБА_1 від відбування покарання, призначеного вироком Рожнятівського районного суду від 31 січня 2007р.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду протягом семи діб з часу проголошення через Рожнятівський районний суд.