ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
79014, м.Львів, вул.Личаківська, 128
УХВАЛА
про порушення провадження у справі
24.12.12 Справа №5015/5406/12
Суддя Яворський Б.І.,
розглянувши матеріали справи
за позовом: Дрогобицького міжрайонного прокурора в інтересах держави, в особі
позивача: Дрогобицької міської ради, м.Дрогобич, Львівська область
до відповідача 1: Колективного підприємства «Троянда», м.Дрогобич, Львівська область
до відповідача 2: Публічного акціонерного товариства «Український Інноваційний Банк», м.Київ, в особі Дрогобицької філії ПуАТ «Укрінбанк», м. Дрогобич, Львівська область
про визнання договору іпотеки недійсним,
визнав представлені матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду.
Керуючись ст.ст. 64, 65, 66, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
У Х В А Л И В :
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі.
2. Справу призначити до розгляду в судовому засіданні на: 15.01.12 о 09:40.
3. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в кабінеті №606 (м.Львів, вул.Личаківська, 128).
4. Участь представників сторін та прокурора в судовому засіданні визнається обов'язковою.
5. Зобов'язати прокурора і позивача у строк до 14.01.2013 року:
- надати суду оригінали документів, доданих до позовної заяви;
- всі докази в обґрунтування правової позиції по суті спору;
- письмово повідомити суд про відсутність чи наявність обставин, передбачених п.2 ч.1 ст.62 ГПК України.
6. Зобов'язати відповідачів у строк до 14.01.2013 року:
- надати суду документально обґрунтований письмові відзиви на позовну заяву, з посиланням на норми чинного законодавства, копію яких направити всім учасникам процесу, докази направлення подати суду;
- надати суду всі докази в обґрунтування правової позиції по суті спору;
- письмово повідомити суду про відсутність чи наявність обставин, передбачених п.2 ч.1 ст.62 ГПК України.
7. Довести до відома прокурора та позивача, що у випадку невиконання вимог ухвали суду, неподання до суду витребуваних документів, суд вправі залишити позов без розгляду на підставі ст.81 Господарського процесуального кодексу України.
8. Довести до відома сторін, що відповідно до п.5 ст.83 ГПК України за ухилення від виконання дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
9. Клопотання прокурора про забезпечення позову вирішуватиметься у судовому засіданні.
При направленні відзиву та інших документів у справі посилання на номер справи обов'язкове.
У зв'язку із запровадженням автоматизованої системи документообігу у господарському суді будь-які заяви та клопотання у письмовому вигляді повинні бути зареєстровані в канцелярії суду до початку судового засідання.
Суддя Яворський Б.І.