17.07.2012
Апеляційний суд міста Севастополя
Справа № 22ц-2790-1901/2012 р. Головуючий
у 1 інстанції Борко А.Л.
Категорія 20 Доповідач апеляційної
інстанції Колбіна Т.П.
У Х В А Л А
17 липня 2012 року м. Севастополь
Суддя Апеляційного суду м. Севастополя Колбіна Т.П., ознайомившись з апеляційною скаргою ОСОБА_3 на рішення Ленінського районного суду м. Севастополя від 29 лютого 2012 р. по цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про стягнення суми, -
В С Т А Н О В И Л А:
Апеляційна скарга ОСОБА_3 на рішення Ленінського районного суду м. Севастополя від 29 лютого 2012 р. оформлена з додержанням вимог ст.295 ЦПК України, подана в строк, передбачений ст.294 ЦПК України на апеляційне оскарження судового рішення, судовий збір сплачений у повному обсязі на належний рахунок, справу оформлено належним чином.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.295, 297, 298 ЦПК України, суддя
У Х В А Л И Л А:
Відкрити апеляційне провадження по цивільній справі.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копію апеляційної скарги і встановити строк до 15 жовтня 2012 року, протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Апеляційного суду
м. Севастополя Т.П. Колбіна