Судове рішення #26715928




АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

___________________________________________________________________________________________________


Провадження № 22 ц/2090/8286/2012

Справа № 2024/4231/12

У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження у справі


19 грудня 2012 р. м. Харків


Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області Крилова Т.Г., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Ленінського районного суду м. Харкова від 16 листопада 2012 року по справі за позовом ОСОБА_2 до Харківської міської ради, ОСОБА_3, ОСОБА_1 про визнання права власності в порядку спадкування за законом, встановлення частки квартири в праві власності, усунення перешкод користуванні житловим приміщенням,-


В С Т А Н О В И В:

Апеляційна скарга ОСОБА_1 на рішення Ленінського районного суду м. Харкова від 16 листопада 2012 року оформлена відповідно до вимог статті 295 ЦПК України.

Підстав для залишення апеляційної скарги без руху не вбачається.

У зв'язку з цим апеляційна скарга підлягає прийняттю до розгляду апеляційним судом.

Керуючись ст. 297 ЦПК України, -


У Х В А Л И В:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Ленінського районного суду м. Харкова від 16 листопада 2012 року по справі за позовом ОСОБА_2 до Харківської міської ради, ОСОБА_3, ОСОБА_1 про визнання права власності в порядку спадкування за законом, встановлення частки квартири в праві власності, усунення перешкод користуванні житловим приміщенням.

Суддя:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація