ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
"27" червня 2006 р. | Справа № 05/125-64А. |
за позовом Волинського обласного відділення Фонду соціального захистуінвалідів , м.Луцьк
до Державного підприємства „Колківський лісгосп”, смт.Колки Маневицького району
про стягнення 42105,12 грн.
Суддя Бондарєв С. В.
ПРЕДСТАВНИКИ:
від позивача: Степанюк О.Л. – дов. від 13.03.2006р. №06.10/9.
від відповідача: Столяр С.Є. – дов. №711 від 27.06.2006р.
Сторонам роз’яснені права і обов’язки, передбачені ст.ст.49,51 КАСУ. Згідно клопотань технічна фіксація судового процесу не здійснюється, ведеться протокол судового засідання. Заяв про відвід складу суду не поступало.
СУТЬ СПОРУ: Позивач просить стягнути з відповідача 42105,12грн. штрафних санкцій за невиконання нормативу працевлаштування в 2005 р. 6 інвалідів.
Відповідач в судовому засіданні, у відзиві від 19.06.2006р. №598 позов заперечив, оскільки інваліди для працевлаштування не направлялись, хоча підприємство зверталось до районного центру зайнятості та повідомляло про можливість працевлаштування інвалідів.
В судовому засіданні представники сторін подали клопотання про відкладення розгляду справи для представлення додаткових доказів по справі та розгляд спору у більш тривалий строк .
З метою об’єктивного вирішення спору, з’ясування всіх обставин, по справі, розгляд справи необхідно відкласти.
Керуючись ст. 150 КАСУ, господарський суд, -
у х в а л и в :
1. Розгляд спору проводити у більш тривалий строк.
2. Відкласти розгляд справи на 05.09.2006р. на 10 год. 30 хв.
3. Позивачу представити докази про направлення органами Міністерства праці України , Міністерства соціального захисту населення України , місцевими радами депутатів чи громадськими організаціями інвалідів для працевлаштування відповідачу ; пояснення щодо порядку нарахування штрафних санкцій (чи з урахуванням прибутку , чи ні), запит до центру зайнятості та відповідь на нього.
4. Відповідачу представити статут , пояснення щодо позовних вимог, докази про здійснення заходів щодо створення робочих місць для інвалідів , включення їх до колективного договору , інформування центрів зайнятості , місцевих органів соціального захисту населення та відділень Фонду соціального захисту інвалідів про створення (пристосування) робочих місць для працевлаштування інвалідів ; чи подавав пропозиції стосовно кількості робочих місць; чи звертались інваліди безпосередньо для працевлаштування , чи був прибуток за спірний період (баланси, фінансові звіти з відміткою податкового органу ); наказ керівника про створення спеціальних комісій підприємства для атестації робочих місць для працевлаштування інвалідів з залученням представників МСЕК , органів Держнаглядохоронпраці, громадських організацій інвалідів, а також матеріали атестації відповідних робочих місць, накази про затвердження заходів щодо створення робочих місць для інвалідів на підприємстві , відповідні інструкції , положення, інші письмові докази , що свідчать про наміри відповідача створити робочі місця для інвалідів, інструкцію про робоче місце інваліда та наказ керівника підприємства про її затвердження, атестаційний паспорт створеного робочого місця для працевлаштування інваліда , протоколи засідання комісії по атестації створеного робочого місця для працевлаштування інваліда; первинні докази працевлаштування інвалідів : накази про прийняття на роботу та звільнення, копії посвідчень, довідки МСЕК , наказ про створення робочих місць, докази звернення до центру зайнятості, докази щодо прибутку в 2005 році, накази про прийняття (звільнення) на роботу інвалідів, виписку із трудової книжки.
Суддя Бондарєв С. В.