Справа № 1-243
2008 рік
В И Р О К
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
28 серпня 2008 р. Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області в складі:
головуючого - судді КОВАЛЬСЬКОГО В.І.
- з участю секретаря МАЛІЩУК Н.А.
- прокурора БАНДУРИ О.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Жмеринці кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, громадянина України, уродженця та мешканцяАДРЕСА_1, військовозобов'язаного, неодруженого, позапартійного, з базовою загальною середньою освітою, працюючого робітником в ТОВ «Жмеринський масло сир завод», раніше не судимого, - у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України,
У С Т А Н О В И В:
Підсудний ОСОБА_1. 24 березня 2008 року у вечірній час, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, знаходячись на відпочинку разом із своїми друзями в районі с. Коростівці, Жмеринського району, таємно викрав мобільний телефон, «Нокія 3250» зі стартовим пакетом «Діджус» а також картою пам'яті ємністю 1 ГБ. Загальна сума викраденого склала 1566,50 гривень. Майно належало потерпілому ОСОБА_2., яке він залишив без догляду на столі.
З викраденим чужим майном розпорядився ним на власний розсуд.
Підсудний ОСОБА_1. винуватим себе у вчиненні цього злочину визнав повністю.
Показав, що злочин вчинив за обставин, викладених вище. Викраденим телефоном спочатку користувався сам, а потім поміняв його на телефон іншої моделі та гроші в сумі 150 грн., у невідомої особи на ім'я ОСОБА_3. Гроші він використав для задоволення власних потреб, а телефон загубив.
З вартістю викраденого майна згоден.
У вчиненому щиро розкаявся.
Відповідно до вимог ч.3 ст.299 КПК України суд прийшов до висновку про недоцільність дослідження доказів стосовно тих фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються.
Таким чином суд прийшов до висновку, що підсудний ОСОБА_1., з корисливою метою, вчинив таємне викрадення чужого (приватного) майна на загальну суму 1566 гривень 50 коп., тому він повинен нести кримінальну відповідальність за ч.1 ст.185 КК України.
При призначенні міри покарання суд приймає до уваги ступінь тяжкості вчиненого злочину, дані про особу винного, обставини, що пом'якшують покарання.
Так, підсудний, щиро розкаявся у вчиненому; раніше до кримінальної відповідальності не притягувався; позитивно характеризується за місцем проживання та роботи; під час провадження досудового слідства і в судовому засіданні давав правдиві показання і тим самим сприяв установленню істини по справі; претензій матеріального характеру з боку потерпілого ОСОБА_2. до нього немає.
З урахуванням наведеного суд вважає за можливе застосувати до підсудного, таку міру покарання, як виправні роботи за місцем роботи.
Запобіжний захід щодо підсудного до вступу вироку у законну силу слід залишити без змін - підписку про невиїзд.
Судові витрати слід стягнути з підсудного.
Керуючись ст.ст.323,324 КПК України, суд -
З А С У Д И В:
ОСОБА_1 визнати винуватим і призначити покарання за ч.1 ст.185 КК України у виді виправних робіт за місцем роботи строком на один рік з відрахуванням із суми його заробітку п'ятнадцяти відсотків в доход держави.
Строк відбування призначеного покарання відраховувати з моменту приведення вироку до виконання.
Запобіжний захід засудженому до вступу вироку у законну силу залишити без змін - підписку про невиїзд.
Стягнути з засудженого ОСОБА_1. на користь «ФО-П ОСОБА_4.» 290 (двісті дев'яносто) гривень судових витрат.(а.с.53)
На вирок суду може бути подана апеляція до апеляційного суду Вінницької області протягом 15 діб з моменту його проголошення через Жмеринський міськрайонний суд.
ГОЛОВУЮЧИЙ: підпис
Вірно:
ГОЛОВА ЖМЕРИНСЬКОГО
МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ В.І.КОВАЛЬСЬКИЙ
Секретар: