Справа № 11-427 за 2007 рік
Головуючий у 1-ій інстанції: Обідняк В.Д.
Категорія: ст. 204 ч. 3 КК України
Доповідач: Дячук В.М.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
31 жовтня 2007 року м. Івано-Франківськ
Колегія суддів судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Івано-Франківської області в складі:
головуючого-судді Дячука В.М.
суддів: Кривобокової Н.М., Ткачук Н.В.
з участю прокурора Каспрук О.В.
засудженої ОСОБА_1,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за апеляціяєю заступника прокурора Коломийського району на вирок Коломийського міськрайонного суду від 23 серпня 2007 року, -
ВСТАНОВИЛА:
Даним вироком ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1р.н., уродженка та жителька АДРЕСА_1, одружена, пенсіонерка, громадянка України, раніше не судима засуджена:
· за ч. 3 ст. 204 КК України - 5 років позбавлення волі з вилученням та знищенням виготовленої горілчаної продукції та з конфіскацією обладнання для її виготовлення;
· за ч. 1 ст. 216 КК України - сто неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в дохід держави, що становить 1700 грн.
На підставі ст.ст. 70, 72 КК України шляхом повного складання визначено остаточне покарання - 5 років позбавлення волі з вилученням та знищенням виготовленої горілчаної продукції та з конфіскацією обладнання для її виготовлення та сто неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в дохід держави, що становить 1700 грн.
Згідно ст. 75 КК України засуджену звільнено від відбування в частині основного покарання за ст. 204 ч. 3 КК України з випробуванням на іспитовий строк один рік.
Запобіжний захід залишено попередньо обраний - підписку про невиїзд.
Вирішено питання про речові докази.
2
Як встановлено вироком суду, ОСОБА_1 в період з осені 2006 року по травень 2007 року незаконно придбала з метою збуту та зберігала з цією метою, а також незаконно виготовляла та збувала алкогольні напої, виготовлені з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя та здоров'я людей і при цьому незаконно використовувала та збувала незаконно виготовлені, одержувані підроблені марки акцизного збору.
В апеляції прокурор, який брав участь у розгляді справи, не оспорюючи доведеність вини та правильність кваліфікації дій ОСОБА_1, вважає призначене судом покарання надто м'яким. Просить вирок скасувати, постановити новий вирок, призначивши ОСОБА_1 більш суворе покарання.
До початку розгляду справи в апеляційному суді прокурор, який брав участь у розгляді справи, відкликав свою апеляцію.
Заслухавши думку учасників процесу, колегія суддів вважає, що апеляційне провадження по справі слід закрити з таких підстав.
Відповідно до вимог ст. 364 КПК України у разі відмови особи, яка подала апеляцію, від своїх вимог, і при відсутності апеляцій інших учасників судового розгляду апеляційний суд виносить ухвалу про закриття апеляційного провадження.
Керуючись ст. 364 КПК України, колегія суддів, -
УХВАЛИЛА:
Апеляційне провадження по справі за апеляцією заступника прокурора Коломийського району на вирок Коломийського міськрайонного суду від 23 серпня 2007 року відносно ОСОБА_1 - закрити.