Судове рішення #26533859

Справа № 2302/1074/2012

Провадження № 2/2302/376/2012

УХВАЛА


07 червня 2012 року м. Городище


Суддя Городищенського районного суду Черкаської області Подорога Л.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до В'язівської сільської ради, за участю третьої особи, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - відділу Держкомзему у Городищенському районі про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування, -


в с т а н о в и в :


ОСОБА_1 звернувся до суду із позовом до В'язівської сільської ради про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування.

Вважаю, що дана позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки, всупереч вимог п. 6 ч. 2 ст. 119 ЦПК України, вона не містить доказів, що підтверджують кожну обставину, на яку позивач посилається як на підставу своїх вимог.

Так, позивач, посилаючись на дачу оголошення в газеті «Вісник Городищини» про втрату державного акта про право приватної власності на землю серії ІІІ-ЧР № 042346, виданого на ім'я ОСОБА_2, не надав підтверджень своїм посиланням.


Враховуючи викладене та керуючись ч. 1 ст. 121 ЦПК України, -


у х в а л и в :


позовну заяву ОСОБА_1 до В'язівської сільської ради, за участю третьої особи, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - відділу Держкомзему у Городищенському районі про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування - залишити без руху.

Повідомити позивача про необхідність виправлення недоліків позовної заяви, вказаних у мотивувальній частині даної ухвали і надання їх суду в строк, який не перевищує п'яти днів, з дня отримання копії даної ухвали.

У разі невиконання ухвали суду в зазначений строк, позовна заява вважатиметься неподаною та буде повернута позивачеві.

Ухвала оскарженню не підлягає.




Суддя: Л. В. Подорога



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація