Справа №22-7985/07
УХВАЛА
27 серпня 2007 року м. Київ
Суддя Апеляційного суду м. Києва Амелін В.І., розглянувши апеляційну скаргу Міністерства праці та соціальної політики України на рішення Печерського районного суду міста Києва від 27 червня 2007 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Міністерства праці та соціальної політики України, Комісії по вирішенню спірних питань щодо визначення статусу осіб, які брали участь у проведенні робіт з евакуації людей і майна із зони відчуження, а також евакуйованих із зони відчуження в 1986 році при Київській обласній державній адміністрації, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, -
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Печерського районного суду міста Києва від 27 червня 2007 року частково задоволено позов ОСОБА_1 до Міністерства праці та соціальної політики України, Комісії по вирішенню спірних питань щодо визначення статусу осіб, які брали участь у проведенні робіт з евакуації людей і майна із зони відчуження, а також евакуйованих із зони відчуження в 1986 році при Київській обласній державній адміністрації, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.
Не погоджуючись з рішенням суду, Міністерство праці та соціальної політики України 06 серпня 2007 року подало до суду заяву про апеляційне оскарження, а 16 серпня 2007 року подало апеляційну скаргу.
Апеляційна скарга та заява про апеляційне оскарження піддягають залишенню без розгляду з наступних підстав.
Відповідно до вимог ст. 294 ЦПК України заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо апеляційний суд за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.
З матеріалів справи вбачається, що заява про апеляційне оскарження була подана відповідачем після закінчення 10-денного строку, встановленого для подання заяви про апеляційне оскарження (ах. 96).
Враховуючи, що заява про апеляційне оскарження була подана відповідачем після закінчення строків апеляційного оскарження і у справі відсутня його заява про поновлення строку на подання заяви про апеляційне оскарження, відповідно до вимог ч. 3 ст. 294 ЦПК України зазначена заява та апеляційна скарга підлягають залишенню без розгляду.
Керуючись ст. 294 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
2
Заяву про апеляційне оскарження та апеляційну скаргу Міністерства праці та соціальної політики України на рішення Печерського районного суду міста Києва від 27 червня 2007 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Міністерства праці та соціальної політики України, Комісії по вирішенню спірних питань щодо визначення статусу осіб, які брали участь у проведенні робіт з евакуації людей і майна із зони відчуження, а також евакуйованих із зони відчуження в 1986 році при Київській обласній державній адміністрації, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи про відшкодування матеріальної та моральної шкоди - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку протягом двох місяців шляхом подання касаційної скарги до Верховного Суду України.