Судове рішення #26397972

справа № 2-1645\12




Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


10 жовтня 2012 року м. Житомир

Житомирський районний суд Житомирської області в складі: головуючого судді Грубіяна Є.О., секретаря Омельчука М.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, --


В С Т А Н О В И В :

Позивач звернулася із зазначеним позовом, яким просила шлюб між сторонами розірвати. В судове засідання позивач не з'явилася, а направила заяву, якою просила слухання справи проводити у її відсутність, позов підтримує. Відповідач в судове засідання також не з'явився, направив заяву, якою просив слухання справи проводити у його відсутність, позов визнає. Суд постановив ухвалу про проведення судового засідання у відсутність сторін.


Суд, дослідивши таке безумовне визнання відповідачем позову, яке в свою чергу не суперечить вимогам закону й не порушує права свободи чи інтереси інших осіб, приходить до переконання про задоволення позову в попередньому судовому засіданні без з'ясування і дослідження інших обставин справи з посиланням лише на правове обґрунтування позову.


Стосовно стягнення з відповідача на користь позивача судові витрати в розмірі двісті гривень на правову допомогу суд вирішує відмовити на підставі наступного. За змістом ст. 84 ЦПК України склад та розмір витрат, пов'язаних із оплатою правової допомоги, належать до предмета доказування у справі. На підтвердження цих обставин суду слід надавати договір про надання правової допомоги, документи, що свідчать про оплату гонорару та інших витрат, пов'язаних із наданням правової допомоги, оформлені у встановленому законом порядку (наприклад, квитанція до прибуткового касового ордера, платіжне доручення з відміткою банку або інший банківський документ, касові чеки. При цьому недопустимими є документи, які не відповідають встановленим вимогам, наприклад особисті розписки адвоката про одержання грошей або бланк квитанції завірений лише печаткою адвоката). Тобто оплата повинна підтверджуватися фінансовими документами. Таких фінансових документів, які вимагає закон, позивач суду не надала і їх у справі немає.


Зазначені правовідносини регулюються наступними положеннями: ч.2 ст.104, ч.3 ст.105, ч. 1 ст. 110, ст. 112 Сімейного кодексу України. Враховуючи вище викладене та те, що сім'я фактично розпалась, суд вважає, що спільне життя подружжя із збереженням шлюбу суперечить інтересам сторін, керуючись ч. 2 ст. 104, ч. 3 ст. 105, ч. 1 ст. 110, ст. 112, ч. 2 ст. 114 Сімейного кодексу України, ст. ст. 10, 11, 88, 209, 212, 213, 214, 215, 218 ЦПК України ,-


В И Р І Ш И В:

Позов задовольнити частково.



справа № 1645/12 -2-


Шлюб зареєстрований виконкомом Іванівської сільської ради Житомирського району Житомирської області за актовим записом № 17 від 18 липня 2006 року між ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженцем с. Іванівка Житомирського району Житомирської області, громадянином України і ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженкою с. Іванівка Житомирського району Житомирської області, громадянкою України - розірвати.


Малолітніх дітей -ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_4, ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_5 - залишити за позивачем.


В решті відмовити.


Стягнути з відповідача на користь позивача сплачений судовий збір за розгляд даної цивільної справи в розмірі 107,30 гривень.



Рішення вступає в законну силу після закінчення строку на апеляційне оскарження. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення до апеляційного суду Житомирської області через Житомирський районний суд Житомирської області. У разі якщо рішення було постановлено без участі особи, яка його оскаржує, апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.




Суддя Є.О. Грубіян



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація