ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
29.07.08р. | Справа № 23/126-08 |
За позовом Дніпропетровського міжрайонного природоохоронного прокурора, м. Дніпропетровська в інтересах держави в особі Дніпропетровської міської ради, м. Дніпропетровськ
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Перспектива Сервіс", м. Дніпропетровськ
про повернення самовільно зайнятої земельної ділянки
Суддя Добродняк І.Ю.
Представники:
Від прокурора:Лукіна Н.А. - пом. прокурора, посв. №108
Від позивача:Лазуренко К.О. - дов. від 12.02.08 №4/11-68, представник
Від відповідача: Кухаров О.О. - дов. від 10.03.08, представник
СУТЬ СПОРУ:
Прокурор звернувся з позовом в інтересах держави в особі позивача та просить зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю "Перспектива Сервіс" звільнити самовільно зайняті земельні ділянки загальною площею 0,02708 га, а саме: земельну ділянку площею 1,3 м2 в районі Центрального парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченко, земельну ділянку площею 25,04 м2 зі сторони житлового будинку по вул. Шаумяна, 15 та земельну ділянку площею 244,48 м2 в районі житлового будинку по вул. Дзержинського, 35-м у м. Дніпропетровську; привести вказані земельні ділянки у придатний для використання стан, а саме: знести самовільно збудовані східці та підпірні стінки за рахунок відповідача.
Представником відповідача в судовому засіданні подано клопотання про продовження строку розгляду справи та відкладення судового засідання до 01.11.08 в зв'язку з тим, що на даний час продовжуються роботи пов'язані з введенням в експлуатацію адміністративно-готельного комплексу в районі Набережної В.І. Леніна, а також роботи по фактичному відводу земельної ділянки, що вимагає значних витрат часу.
Прокурор та позивач проти клопотання позивача не заперечують.
Виходячи з фактичних обставин справи, поданого відповідачем клопотання, погодження прокурором, позивачем з продовженням строку розгляду справи, суд в порядку ч.4 ст. 69 ГПК України вважає можливим продовжити строк вирішення спору.
Приймаючи до уваги необхідність витребування додаткових доказів в результаті чого справу не може бути розглянуто у даному судовому засіданні, суд вважає необхідним розгляд справи відкласти.
Керуючись ст.ст. 69, 77,86 ГПК України, господарський суд, -
УХВАЛИВ:
Продовжити строк вирішення спору до 01.11.08.
Розгляд справи відкласти на 30.10.08 о 12:00 годин, кімн. № 22.
Відповідачу - надати документи в підтвердження права користування спірними земельними ділянками.
Явка в засідання повноважних представників сторін та прокурора обов’язкова.
Суддя | І.Ю. Добродняк |
Згiдно з оригіналом |
Помічник судді | Н.Ф. Голов'яшкіна |