Судове рішення #2620341
Справа №1-164/2007 p

Справа №1-164/2007 p.

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 жовтня 2007 року                 Кіровоградський районний суд   Кіровоградської області в

складі:

.   головуючого - судді Пономаренко В.Г.,

при секретарі - Зеленько А. П.,

за участю прокурора - Ворона І.В., представника цивільного позивача-ОСОБА_2

розглянувши  в   відкритому   судовому  засіданні   в   місті  Кіровограді     справу  по обвинуваченню:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця і жителя  АДРЕСА_1,  громадянина України, який має освіту базову загальну середню,  не одруженого, не працюючого, не судимого у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 185 КК України,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1. вчинив таємне викрадення чужого майна (крадіжку), за попередньою змовою групою осіб, поєднане з проникненням у сховище за таких обставин.

03.08.2007 року , близько 00 год.10 хв. ОСОБА_1, перебуваючи в нетверезому стані, за попередньою змовою з іншою особою, матеріали відносно якої виділені в окреме провадження, з метою викрадення чужого майна прибули до території ФГ «ОСОБА_2», що розташоване в с Федорівка Кіровоградського району, Кіровоградської області. З метою реалізації злочинних намірів ОСОБА_1 разом з співучасником через паркан проникли на територію фермерського господарства, а потім шляхом відкручення проволоки з металевих воріт проникли в приміщення складу, звідки таємно викрали 15 мішків посівного матеріалу - зерна ярого ячменю сорту «Гетьман», загальною вагою 600 кілограм, вартістю 1.50 грн. за 1 кг, на загальну суму 900 грн.

З викраденим ОСОБА_1 І його співучасник з місця вчинення злочину зникли і надалі розпорядилися викраденим за власним розсудом, чим заподіяли фермерському господарству «ОСОБА_2» матеріальну шкоду в розмірі 900 грн.

Допитаний в судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 вину свою в інкримінованому йому обвинувальним висновком злочині визнав повністю, і пояснив, що в ніч на 3.08.2007 року він дійсно при зазначених обставинах викрав зерно ячменю в кількості 15 мішків по 40 кг. у кожному зі складу ФГ «ОСОБА_2.» разом зі своїм знайомим ОСОБА_3, який і запропонував це зробити. ОСОБА_3

 

раніше працював у цьому господарстві і добре орієнтувався у обстановці. Викрадене зерно в мішках вони винесли з території фермерського господарства і заховали його неподалік. ОСОБА_3 запропонував йому дістати коней і наступного дня вивезти зерно зі схрону і продати його. Він відмовився це зробити, оскільки власних коней він не мав. Наступного дня від мешканців села він почув про те, що ОСОБА_3 возив по селу зерно і продавав його мешканцям села. Сам особисто він з ОСОБА_3 більше не зустрічався. У вчиненому щиро кається.

Цивільний позов заявлений у справі фермерським господарством підсудний визнав у повномі обсязі.

Визнавши недоцільним дослідження доказів стосовно обставин справи й розміру цивільного позову, які ніким не оспорювалися, проти чого учасники судового розгляду не заперечували, дослідивши обставини справи у відповідності з вимогами ст. 299 КПК України, суд приходить до висновку , що вина підсудного у вчинені злочину в судовому засіданні доведена повністю і дії його правильно кваліфіковані за ч.3 ст. 185 КК України, так як він умисно вчинив таємне викрадення чужого майна (крадіжку),   за попередньою змовою групою осіб, з проникненням у сховище.

Призначаючи підсудному покарання, суд виходить із вимог ст. 65 КК України, щодо ступеню тяжкості вчиненого ним злочину, особи винного та обставин, що пом'якшують та обтяжують покарання.

Підсудними вчинено злочин, що є тяжким.

Обставинами, що пом'якшують покарання підсудного, суд у відповідності зі ст. 66 КК України, визнає його щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину.

Обставин, які обтяжують покарання підсудного, судом не встановлено. Враховуючи конкретні обставини справи,  наведені обставини, що пом»якшують покарання, а також особу підсудного, який характеризується задовільно, суд приходить до висновку про можливість виправлення підсудного без ізоляції від суспільства і вважає за можливе звільнити його від відбування покарання з випробуванням. Керуючись ст.ст. 321-324 КПК України, суд

ЗАСУДИВ:

ОСОБА_1  визнати винним  за ч. З ст. 185 КК України і піддати покаранню у вигляді позбавлення волі строком на 3    роки.

На підставі ст. 75 КК України   ОСОБА_1 від відбування призначеного йому покарання звільнити з випробуванням строком на 2 роки.

Міру запобіжного заходу засудженому на період оскарження залишити без змін -підписка про невиїзд.

У відповідності зі ст. 76 КК України, зобов'язати ОСОБА_1 повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну свого місця проживання, роботи, періодично з'являтися для реєстрації в зазначені органи.

Цивільний позов ФГ «ОСОБА_2.» задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь фермерського господарства «ОСОБА_2» 900 (дев»ятсот) грн. у відшкодування матеріальної шкоди.

Вирок може бути оскаржено до апеляційного суду Кіровоградської області через Кіровоградський районний суд протягом 15 діб з моменту його проголошеня.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація