Судове рішення #2619811
№ 2а-46/07

№ 2а-46/07

 

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

18 вересня 2007 року                               Кременчуцький районний суд полтавської області

в складі: головуючого судді       Кузнецова АВ.

при секретарі                            Харченко Ю.Б.

розглянувши в відкритому судовому засіданні в м.  Кременчуці адміністративну справу за позовом Кременчуцького РВ УМВС України в Полтавській області до громадянина Республіки Азербайджан ОСОБА_1про примусове видворення за межі України ,

 

ВСТАНОВИВ:

 

Позивач Кременчуцький РВ звернувся з адміністративним позовом до відповідача ОСОБА_1 про примусове видворення за межі України,  посилаючись на те,  що відповідач прибув в Україну 11.07.2007 року у приватних справах,  зареєструвався за адресою АДРЕСА_1. В зв'язку з відсутністю підстав для подальшого перебування в Україні 31.07.2007 року Кременчуцьким РВ УМВС України в Полтавській області прийнято рішення щодо скорочення терміну перебування ОСОБА_1 на території України до 20.08.2007 року. Однак ОСОБА_1 за межі держави не виїхав,  фактично проживав в недобудованому будинку в АДРЕСА_2родичів на України не має,  кошти на проживання відсутні,  тому існує за рахунок тимчасових заробітків,  будь яких законних підстав для залишення на території України не має.

В зв'язку з незаконним перебуванням громадянина Республіки Азербайджану ОСОБА_1на території України,  відсутністю підстав для подальшого перебування в Україні та керуючись п. 33,  44, 46 постанови КМУ від 29 грудня 1995 року № 1047 "Про правила в'їзду іноземців в Україну,  їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію",  ч. 1,  2,  3  ст.  32 Закону України " Про правовий статус іноземців" від 04.02.1994 року він рішенням Кременчуцького РВ УМВС України в Полтавській області від 29.08.2007 року був визнаний незаконним мігрантом із подальшою забороною виїзду на територію України терміном на один рік,  йому був наданий термін для виїзду за межі держави до 03.09.2007 року. ОСОБА_1 зобов'язався добровільно виїхати з України у встановлений термін,  але під час контрольної перевірки було встановлено,  що даний громадянин продовжує проживати в недобудованому будинку в с Піщане Кременчуцького району,  квитка для виїзду з України не придбав,  з його слів через тяжке матеріальне становище,  тому позивач змушений звернутися з позовом до суду про примусове видворення за межі України.

В судовому засіданні представник позивача позов підтримала і просила винести рішення про видворення відповідача за межі України в примусовому порядку.

Відповідач позов визнав і пояснив,  що виїхати за межі України не може через відсутність коштів на білет,  про що надав письмову заяву.

Судом встановлено,  що згідно рішення Кременчуцького РВ УМВС України в Полтавській області від 29.08.2007 року відповідача ОСОБА_1 визнано незаконним мігрантом,  заборонено в'їзд на територію України строком на один рік та зобов'язано виїхати за межі України до 03.09.2007 року,  в даний час відповідач на території України перебуває незаконно,  від добровільного виїзду з України ухиляється,  тому на підставі  ст.  32 ЗУ " Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" підлягає примусовому видворенню за межі України.

За таких обставин,  суд вважає,  що адміністративний позов підлягає до задоволення.

На підставі наведеного,  керуючись  ст.  32 ЗУ " Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства",   ст.  ст.  7, 10,  11,  17,  158-160 КАС України,  суд

 

ПОСТАНОВИВ:

 

Адміністративний позов Кременчуцького РВ УМВС України в Полтавській області задовольнити.

Примусово видворити за межі України незаконного мігранта громадянина Республіки

 

Азербайджан ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1народження,  уродженця    м.  Сабирабад Азербайджан.

 

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Полтавської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги,  або в порядку ч.4  ст.  295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація