Судове рішення #26198073

Справа № 1202/5836/2012

Номер провадження 2-о/1202/191/2012


У Х В А Л А


24 жовтня 2012 року суддя Антрацитівського міськрайонного суду Луганської області Ладиченко С.В., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 про встановлення юридичного факту родинних відносин, -

В С Т А Н О В И В:


ОСОБА_1 звернулась до суду із заявою про встановлення юридичного факту родинних відносин, зацікавлена особа територіальна громада Антрацитівської міської ради Луганської області.

Відповідно до ч.1 ст.122 ЦПК України суддя відкриває провадження у цивільній справі не інакше як на підставі заяви, поданої і оформленої в порядку, встановленому ЦПК України.


Зазначена заява відповідає вимогам ст.ст. 118 - 120 ЦПК України, підстав для залишення заяви без руху, повернення заяви або для відмови у відкритті провадження у цивільній справі не вбачається, тому вважаю за можливе відкрити провадження у цій справі.


Керуючись ст.ст.118-120, 122 ЦПК України суддя, -


У Х В А Л И В:


Відкрити провадження у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 про встановлення юридичного факту родинних відносин.

Призначити зазначену цивільну справу до слухання у попереднє судове засідання на 02 листопада 2012 року на 14 год. 30 хв. у залі судових засідань № 301 Антрацитівського міськрайонного суду.


У судове засідання викликати заявника та зацікавлену особу.

Запропонувати зацікавленій особі подати в зазначений строк письмові заперечення проти заяви та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.


Ухвала оскарженню не підлягає.



Суддя

Антрацитівського міськрайонного суду С. В. Ладиченко



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація