Судове рішення #261345
Справа №22-а-508/06

Справа №22-а-508/06                                                               Суддя першої інстанції Подзігун Г.В.

Категорія 42                                                 Суддя-доповідач апеляційного суду Козаченко В.І.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 вересня 2006 року колегія суддів судової палати в цивільних справах апеляційно­го суду Миколаївської області в складі:

головуючої                                                                       Буренкової К.О.,

суддів:                                                                          Довжук Т.С., Козаченка В.І.,

при секретарі судового засідання Варміш О.С,

за участю: позивачки ОСОБА_1, її представника ОСОБА_2, предста­вника в/ч А-4465 Саламатіна О.В., представника ДВС у Ленінському районі Курікерь Т.Г. та представника Держказначейства Коваленка І.В.,

розглянувши в відкритому судовому засіданні в м. Миколаєві

апеляційну скаргу ОСОБА_2, представника ОСОБА_1,

на ухвалу Ленінського районного суду м. Миколаєва від 12 липня 2006 року за за­явою ОСОБА_1 про заміну сторони виконавчого провадження та способу виконання судового рішення,

ВСТАНОВИЛА:

Рішенням Ленінського районного суду від 12 травня 2005 року постановлено стягну­ти з в/ч А-2423 на користь ОСОБА_1 10153 грн. грошової компенсації за не отри­мане продовольче забезпечення.

Вказане рішення вступило в законну силу 13 червня 2005 року, а 16 серпня 2005 ро­ку позивачці був виданий виконавчий лист про примусове стягнення з відповідача вказа­ної суми заборгованості.

Однак, 03 листопада 2005 року зазначений виконавчий лист був повернутий стягу­вачці державною виконавчою службою Ленінського району без виконання в зв'язку з тим, що 30 серпня 2005 року в/ч А-2423 була розформована, а її правонаступником стала в/ч А-4465.

Посилаючись на викладені обставини, 03 квітня 2006 року представник стягувачки подав до суду заяву, в якій просив суд змінити боржника в указаному виконавчому прова­дження на в/ч А-4465, а також стягнути суму боргу з єдиного казначейського рахунку на користь ОСОБА_1

Ухвалою Ленінського районного суду від 12 липня 2006 року заява стягувачки задо­волена частково. Змінено боржника в виконавчому провадженні: в/ч А-2423 замінено на в/ч А-4465.

В апеляційній скарзі представник стягувачки, посилаючись на незаконність ухвали суду, просив її скасувати і ухвалити нову про повне задоволення заяви ОСОБА_1

Вислухавши суддю-доповідача, пояснення сторін та дослідивши матеріали справи, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга задоволенню не підлягає з наступних підстав.

Суд першої інстанції, повно і всебічно дослідив обставини справи, надав їм належну оцінку, перевірив їх доказами, і прийшов до правильного висновку, про те, що відповідно до вимог ст. 378 ЦПК України, у разі вибуття однієї сторони виконавчого провадження, суд за поданням державного виконавця або заявою сторони змінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.

 

З матеріалів справи вбачається, що ЗО серпня 2005 року в/ч А-2423 була розформо­вана, а її правонаступником стала в/ч А-4465 (а.с. 17).

За такого місцевий суд обґрунтовано постановив ухвалу про заміну боржника у вка­заному виконавчому провадженні.

Також правильно суд відхилив клопотання представника позивачки про зміну спо­собу виконання зазначеного судового рішення, оскільки як в місцевому суді, так і в судо­вому засіданні апеляційного суду представник Державного казначейства у Миколаївській області аргументовано підтвердив, що на даний час залишок коштів на рахунку в/ч А-4465 достатній для задоволення вимог стягувачки.

Оскільки оскаржена ухвала постановлена з дотриманням вимог процесуального пра­ва, то колегія суддів вважає, що підстави для її скасування відсутні.

Керуючись ст. ст. 307, 312, 313 - 315 ЦПК України, колегія суддів,

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу ОСОБА_2, представника ОСОБА_1 залишити без задоволення, а ухвалу Ленінського районного су­ду Миколаївської області від 12 липня 2006 року - без змін.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її проголошення і може бути оскаржена безпосередньо до Верховного суду України протягом двох місяців.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація