Судове рішення #261145
Справа №22-183 6\200бр Категорія: 26

Справа №22-183 6\200бр Категорія: 26

Головуючий у 1 інстанції: Шрамко Р. І. Доповідач Бермес І.В.

УХВАЛА

                                 Іменем Укра ї ни

09   жовтня   2006   року   Колегія   суддів   Судової   палати   в   цивільних   справах апеляційного суду Львівської області в складі:

Головуючого: Юхименко А.Г.

Суддів: Бермеса І.В., Шашкіної С.А.

                        При секретарі: Дунчюс С.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Львові цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Стрийського міськрайонного суду Львівської області від 20 березня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4, ОСОБА_5 про продовження терміну на прийняття спадщини, -

встановила:

Оскаржуваним рішенням позов задоволено. Продовжено строк на один місяць для прийняття спадщини ОСОБА_2; ОСОБА_3.

   Рішення суду оскаржив ОСОБА_6.

В апеляційній скарзі покликається на те, що рішення суду є незаконне, оскільки постановлено з порушенням норм процесуального та матеріального права.

Крім цього вважає, що суд вирішив питання про його права та обов'язки не залучивши

до участі у справі, як імовірного спадкоємця, оскільки є сином померлої ОСОБА_7.

В судовому засіданні апелянт подав заяву про відмову від апеляційної скарги в повному обсязі.

Роз'яснивши апелянту зміст ч.4 ст.300 ЦПК України, взявши до уваги, що відмова від апеляційної скарги не суперечить інтересам сторін, колегія суддів вважає можливим прийняти відмову від апеляційної скарги, а провадження в справі закрити.

Керуючись ст.300 ЦПК України, колегія суддів, -

ухвалила:

 Відмову ОСОБА_1 від апеляційної скарги на рішення Стрийського міськрайонного суду Львівської області від 20 березня 2006 року прийняти, а провадження в справі закрити.

Ухвала набирає  законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду України протягом двох місяців.

Головуючий: Судді:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація