Судове рішення #26079083

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ


У Х В А Л А



14 листопада 2012 року м. Київ В/9991/3873/12


Суддя Вищого адміністративного суду України Стрелець Т.Г.,

перевіривши заяву ОСОБА_1

про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 6 вересня 2012 року

у справі № 2-а-2506/804/11

за позовом ОСОБА_1

до Управління Пенсійного фонду України в Деснянському районі м. Чернігова

про зобов'язання здійснити перерахунок пенсії, -


В С Т А Н О В И В :

До Вищого адміністративного суду України надійшла заява про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 6 вересня 2012 року у справі №2-а-2506/804/11 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Деснянському районі м. Чернігова про зобов'язання здійснити перерахунок пенсії.

Відповідно до частини 1 статті 236 Кодексу адміністративного судочинства України сторони та інші особи, які беруть участь у справі, мають право подати заяву про перегляд судових рішень в адміністративних справах після їх перегляду в касаційному порядку.

Відповідно до пункту 3 частини другої статті 239 Кодексу адміністративного судочинства України у заяві про перегляд судових рішень зазначаються конкретні різні за змістом судові рішення, в яких має місце неоднакове застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах.

Згідно пунктів 2, 3 частини першої статті 239-1 Кодексу адміністративного судочинства України до заяви про перегляд судових рішень додаються копії судових рішень, про перегляд яких подано заяву; копії різних за змістом судових рішень, в яких має місце неоднакове застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах.

До поданої заяви в порушення вимог пп. 2, 3 ч. 1 ст. 239-1 КАС України додано лише першу сторінку рішення про перегляд якого подано заяву, а також не додано копії різних за змістом судових рішень, в яких має місце неоднакове застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах.

Відповідно до ч. 2 ст. 239-1 Кодексу адміністративного судочинства України до заяви додається документ про сплату судового збору. За подання і розгляд заяви з підстави, встановленої пунктом 2 частини першої статті 237 цього Кодексу, судовий збір не сплачується.

В порушення ч. 2 ст. 239-1 Кодексу адміністративного судочинства України не додано оригіналу документу про оплату судового збору.

Також у заяві не наведене обґрунтування неоднакового застосування судом касаційної інстанції однієї й тієї самої норми права, та не зазначено у чому полягає неоднакове застосування судом касаційної інстанції норм матеріального права, і чи призвело це до неправильного вирішення справи, рішення в якій оскаржується.

Відповідно до частин 2-4 ст. 239-2 КАС України суддя-доповідач протягом трьох днів здійснює перевірку відповідності заяви вимогам цього Кодексу. У разі встановлення, що заяву подано без додержання вимог статей 239 та 239-1 цього Кодексу, заявник письмово повідомляється про недоліки заяви та строк, протягом якого він зобов'язаний їх усунути.

Якщо заявник усунув недоліки заяви в установлений строк, вона вважається поданою у день первинного її подання до Вищого адміністративного суду України.

Заява повертається заявнику, якщо заявник не усунув її недоліки протягом установленого строку.

Керуючись ст.ст. 239, 239-1 Кодексу адміністративного судочинства України,


У Х В А Л И В :

Встановити ОСОБА_1 строк для усунення недоліків, допущених при поданні заяви про перегляд Верховним Судом України адміністративної справи № 2-а-2506/804/11 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Деснянському районі м. Чернігова про зобов'язання здійснити перерахунок пенсії до 28 листопада 2012 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Т.Г. Стрелець

Вищого адміністративного суду

України








Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація