справа № 2-а-2872/08
ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
23 липня 2008 року м. Полтава
Суддя Полтавського окружного адміністративного суду Чеснокова А.О., перевіривши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги "Дітям війни", -
В С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_1 звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги дитини війни, в якому просить відновити пропущений строк звернення до суду за захистом порушених прав, свобод та інтересів за період з 01.01.2006 до 11.12.2007 та стягнути з Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області недоплачену щомісячну державну соціальну допомогу в сумі 2733,30 грн. за 2006-2007 роки.
Відповідно до ч. 4 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява підписується позивачем із зазначенням дати її підписання. Як вбачається з позовної заяви, позов не підписаний. До позовної заяви додані її копії, які також не містять підпису позивача або його представника.
Таким чином, позовна заява не відповідає вимогам ст.106 КАС України.
Відповідно до ч. 1 ст. 108 КАС України подання позовної заяви без додержання вимог ст. 106 КАС України є підставою для залишення заяви без руху.
Враховуючи вищевикладене, позовна заява підлягає залишенню без руху з наданням позивачу строку для усунення вказаних недоліків.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 106, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги "Дітям війни" залишити без руху.
Надати позивачу строк до 4 серпня 2008 року для усунення недоліків позовної заяви та надання до Полтавського окружного адміністративного суду підписаної позивачем або його представником позовної заяви та її копій, що приєднуються до неї відповідно до кількості відповідачів.
Роз'яснити позивачеві, що в разі не усунення недоліків, позовна заява буде вважатися неподаною та повернута.
Копію ухвали направити позивачу.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Полтавський окружний адміністративний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження в п'ятиденний строк з дня проголошення ухвали і поданням після цього протягом десяти днів апеляційної скарги, з одночасною подачею її копії до суду апеляційної інстанції, або без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то в той же строк з дня отримання нею копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строків для подачі заяви про апеляційне оскарження чи апеляційної скарги відповідно до ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Чеснокова А.О.