713/3180/12
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
14.11.2012 м. Хуст
Хустський районний суд Закарпатської області в особі:
судді - Микуляк П.П.
при секретарі - Бринзей Н.М.
з участю відповідача ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Хуст справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розірвання шлюбу, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_2 звернулася до Хустського районного суду з позовною заявою до ОСОБА_1 про розірвання шлюбу. Позов вмотивовано тим, що шлюб з відповідачем вони зареєстрували 28 жовтня 2010 року у Сихівському відділі реєстрації актів цивільного стану Львівського міського управління юстиції за актовим записом № 206. Від даного шлюбу дітей не народилося. Причиною розірвання шлюбу є те, що вони люди різних характерів та поглядів на життя. Тривалий час з відповідачем проживають окремо, шлюб існує формально.
Позивачка в судове засідання не з'явилася. На адресу суду надіслала заяву з якої вбачається, що відповідачка позовні підтримує та просить суд слухати справу у її відсутності.
В судовому засіданні відповідач проти задоволення позову не заперечив.
Суд, дослідивши матеріали справи, з'ясувавши фактичні обставини справи, дійсні причини позову, виходячи з вимог ч.1 ст.61 ЦПК України, згідно якої обставини, визнані сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі, не підлягають доказуванню, приходить до висновку, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що має істотне значення, а тому згідно вимог ч.3 ст.105 СК України даний шлюб слід розірвати.
Керуючись ст.ст. 105, 112 СК України, ст. ст. 4, 5, 14, 60, 61, 208, 209, 212-215, 294 ЦПК України, суд, -
Р І Ш И В :
Позовну заяву - задовольнити.
Шлюб, укладений 28 жовтня 2010 року між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, зареєстрований у Сихівському відділі реєстрації актів цивільного стану Львівського міського управління юстиції за актовим записом № 206 - розірвати.
При реєстрації розірвання шлюбу в органах ДРАЦС-у стягнути з ОСОБА_1 на користь держави мито в розмірі 17 гривень.
ОСОБА_2 від сплати державного мита звільнити.
При реєстрації розірвання шлюбу в органах ДРАЦС-у ОСОБА_2 залишити дошлюбне прізвище «ОСОБА_2».
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення.
Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя Хустського
районного суду: Микуляк П.П.
14.11.2012
- Номер: 2/713/1169/12
- Опис: про розірвання шлюбу
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 713/3180/12
- Суд: Хустський районний суд Закарпатської області
- Суддя: Микуляк П.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 14.06.2012
- Дата етапу: 14.06.2012