Судове рішення #26025941

Справа№1-243/11 Код суду 0705

ОКРЕМА ПОСТАНОВА


16.03.2012 м. Іршава


Іршавський районний суд Закарпатської області в складі:


головуючого - судді Іваницького Р.С.

при секретарі Якуб В.В.

з участю прокурора Стільник А.М.

захисника ОСОБА_1


розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Іршава кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_2 у вчиненні злочину передбаченого ст.286 ч.1 КК України,-

В С Т А Н О В И В :


У провадженні Іршавського районного суду знаходиться кримінальна справа по обвинуваченню ОСОБА_2 у вчиненні злочину передбаченого ст. 286 ч.1 КК України.

Постановою Іршавського районного суду від 06.03.2012 року до потерпілого ОСОБА_3 та свідка ОСОБА_4 застосовано привід, виконання якого доручено Іршавському РВ УМВС України в Закарпатській області.

Проте постанова суду про привід виконана не була, про причини її невиконання суд не повідомлявся. Внаслідок чого, судове засідання по справі було зірвано.

З метою недопущення подібних випадків, які призводять до зриву судових засідань при розгляді кримінальної справи, суд вважає за необхідним реагувати окремою постановою на факт неналежного виконання постанови суду.

Керуючись ст.ст.23-2, 340 КПК України, суд,-


П О С Т А Н О В И В :


Про викладене в окремій постанові довести до відома начальника Іршавського РВ УМВС України в Закарпатській області, для прийняття заходів щодо усунення недоліків в роботі працівників Іршавського РВ УМВС України в Закарпатській області по виконанню постанов Іршавського районного суду про привід.

Про результати розгляду окремої постанови, вжиті заходи та прийняті міри реагування, повідомити Іршавський районний суд у встановлений законом строк.

На окрему постанову може бути подано апеляцію до апеляційного суду Закарпатської області через Іршавський районний суд протягом п'ятнадцяти діб з моменту її проголошення.


Суддя : Р. С. Іваницький



  • Номер: 1/1527/8093/11
  • Опис: 368
  • Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
  • Номер справи: 1-243/11
  • Суд: Суворовський районний суд м. Одеси
  • Суддя: Іваницький Р.С.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.09.2010
  • Дата етапу: 22.12.2011
  • Номер: 1/1640/11
  • Опис:
  • Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
  • Номер справи: 1-243/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Іваницький Р.С.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 03.08.2009
  • Дата етапу: 21.04.2011
  • Номер: 1/0418/244/11
  • Опис: 309 ч. 2
  • Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
  • Номер справи: 1-243/11
  • Суд: Центральний районний суд міста Дніпра
  • Суддя: Іваницький Р.С.
  • Результати справи: розглянуто з постановленням вироку
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 18.03.2011
  • Дата етапу: 17.05.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація