Судове рішення #25938943


Справа № 429/7466/12

У Х В А Л А

іменем України


20 липня 2012 року м. Павлоград


Суддя Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Перекопський М.М., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1, заінтересовані особи –виробничий структурний підрозділ «Шахта «Благодатна» Публічного акціонерного товариства «ДТЕК «Павлоградвугілля», Управління Пенсійного фонду України в м. Павлограді та Павлоградському районі Дніпропетровської області, про включення до загального трудового стажу часу відбування покарання у вигляді виправних робіт,


ВСТАНОВИВ:


ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою в якій просить зарахувати в загальний та безперервний трудовий стаж час відбування покарання у вигляді виправних робіт за місцем роботи з 01.06.1986 року по 30.08.1987 року.

Вивчивши подану заяву та додані до неї документи, вважаю за необхідне відмовити у відкритті провадження з огляду на наступні обставини.

Відповідно до п.5 ч.2 ст.234 та ч.2 ст. 256 ЦПК України суд розглядає в порядку окремого провадження справи про встановлення фактів, якщо згідно із законом вони породжують юридичні наслідки.

Згідно ч.4 ст.256 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо з заяви про встановлення факту, що має юридичне значення, вбачається спір про право.

Зі змісту заяви вбачається, що зарахування часу відбування покарання у вигляді виправних робіт до загального трудового стажу заявник пов’язує з наступним вирішенням спору про призначення пенсії.

Таким чином, по справі виник спір про право, який повинен вирішуватися в порядку позовного провадження.

На підставі викладеного та керуючись ч.4 ст. 256 ЦПК України, суд -


УХВАЛИВ:


У відкритті провадження у справі за заявою ОСОБА_1, заінтересовані особи –виробничий структурний підрозділ «Шахта «Благодатна»Публічного акціонерного товариства «ДТЕК «Павлоградвугілля», Управління Пенсійного фонду України в м. Павлограді та Павлоградському районі Дніпропетровської області, про включення до загального трудового стажу часу відбування покарання у вигляді виправних робіт –в і д м о в и т и.

Роз’яснити заявнику, що він має право звернутися до суду з позовною заявою на загальних підставах.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала суду, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана апеляційному суду Дніпропетровської області через Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.


Суддя:

ОСОБА_2


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація