Судове рішення #25908299

Справа № 422/6816/12

справа №2/422/44505/2012

422/6816/2012


Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


12 вересня 2012 року Ленінський районний суд м. Дніпропетровська в складі:

головуючого судді - Тауса М.М.,

при секретарі - Попович Х.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Дніпропетровську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дружини,-


встановив:


Позивач 02 липня 2012 року звернулася до Ленінського районного суду м. Дніпропетровська з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів.

В обґрунтування своїх позовних вимог вказала, що вона з відповідачем перебувала у зареєстрованому шлюбі з 01 серпня 2009 року.

Від сумісного подружнього життя мають неповнолітню дитину -ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка знаходяться на утриманні матері. Позивач просила стягувати з відповідача аліменти у розмірі 1/4 частини з усіх видів його заробітку (доходу) щомісячно до досягнення дитиною віку трьох років.

Позивач в судове засідання не з'явилася, про час, місце та дату судового засідання була повідомлена належним чином. Направила на адресу суду заяву, в якій просила розглядати справу за її відсутності, позовні вимоги підтримала та просила задовольнити їх в повному обсязі.

Відповідач в судове засідання не з'явився, про час, місце та дату судового засідання був повідомлений належним чином. Направив на адресу суду заяву, в якій просив розглянути справу за його відсутності, позовні вимоги визнав в повному обсязі та не заперечував проти їх задоволення.

Відповідно до положень ч. 2 ст. 197 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.

Відповідно до п.4 ст.174 ЦПК України, у разі визнання позову відповідачем суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Суд, вивчивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено, що сторони перебували у зареєстрованому шлюбі з 01 серпня 2009 року (а.с. 3), мають неповнолітню дитину -ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с. 4), який проживає з матір'ю і знаходиться на її утриманні.

У відповідності зі ч.2 ст. 84 СК України, дружина, з якою проживає дитина має право на утримання від чоловіка - батька дитини до досягнення дитиною трьох років.

Згідно із ч.2 і ч. 3 ст. 77СК України, за рішенням суду аліменти присуджуються одному з подружжя, як правило, у грошовій формі. Аліменти сплачуються щомісячно.

Відповідно до ч.1 ст.79 СК України аліменти присуджуються за рішенням суду від дня подання позовної заяви.

З урахуванням викладеного, суд приходить до висновку про необхідність стягувати з відповідача у судовому порядку аліменти у розмірі 1/4 частини з усіх видів його заробітку (доходу) щомісячно, на утримання дружини до досягнення їх малолітньою дитиною віку трьох років з 02 липня 2012 року.

Керуючись ст.ст.77, 79, 84 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 2, 11, 88, 174, 212-215, 367 ЦПК України, суд, -


Вирішив:


Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів -задовольнити.

Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, ІПН НОМЕР_1 на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, ІПН НОМЕР_2, аліменти у розмірі 1/4 частини з усіх видів його заробітку (доходу) до досягнення неповнолітньою дитиною -ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, віку трьох років, починаючи з 02 липня 2012 року.

Допустити негайне виконання рішення суду в межах платежу за один місяць.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, ІПН НОМЕР_1, на користь держави судовий збір в розмірі 214 (двісті чотирнадцять) гривень 60 копійок.


Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.



Суддя М.М. Таус




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація