Судове рішення #2589946

                                                                                                          справа №2-1907/08

 

 

Ухвала

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 серпня 2008 року          Печерський районний суд міста Києва у складі:

головуючого                  -   судді Макаренко Г.В.,

при секретарі                 -   Дубчак К.С,,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Києві цивільну справу за позовом Відкритого акціонерного товариства «Укртелеком» до ОСОБА_1 - про стягнення заборгованості за послуги електрозв'язку, -

 

ВСТАНОВИВ:

 

Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про стягнення заборгованості за послуги електрозв'язку в сумі 678 грн. 17 коп.

15.08.2008 року до суду надійшла заява представника позивача про відмову від позову, оскільки відповідачем сплачено заборгованість за послуги зв'язку в сумі 678 грн. 17 коп. Судові витрати позивач просить  покласти на відповідача.

 В судове засідання у справі сторони не з'явились, про час і місце проведення судового засідання повідомлені належним чином.

Відповідно до  ч.3 ст.174 ЦПК України, у разі відмови позивача від позову, суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі.

Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що відмова позивача від позову не суперечить закону та не порушує прав, свобод та інтересів інших осіб, а тому приймається судом, в зв'язку з чим провадження у справі підлягає закриттю.

Крім того, оскільки позивач не підтримує своїх вимог у наслідок їх задоволення відповідачем після пред'явлення позову, відповідно до ч.1 ст.89 ЦПК України, з відповідача на користь позивача підлягає стягненню сплачена позивачем сума витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 30, 00 гривень та сума сплаченого судового збору у розмірі 51 грн. 00 коп.

Керуючись ст.ст.3, 4, 11, 31, ч.1 ст. 89, ст.174, п.3 ч.1 ст.205, 210, 293 ЦПК України, суд ,-

 

 

Ухвалив:

Провадження у справі за позовом Відкритого акціонерного товариства «Укртелеком» до ОСОБА_1 - про стягнення заборгованості за послуги електрозв'язку - закрити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Відкритого акціонерного товариства «Укртелеком» витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 30, 00 (тридцять) гривень та суму сплаченого судового збору у розмірі 51, 00 (п'ятдесят одна) гривна.

 

Роз'яснити позивачу, що у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом п'яти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про  апеляційне оскарження у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна  скарга подається Апеляційному суду міста Києва через Печерський районний суд міста Києва.

 

Суддя:          

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація