Справа № 1328/1-45/11 Головуючий у 1 інстанції: Едер П.Т.
Провадження № 11/1390/1166/12 Доповідач: Галин В. П.
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06 листопада 2012 року Колегія суддів Судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Львівської області в складі:
головуючого: Галина В.П.
суддів: Вовка А.С., Пешкова М.І.
за участю прокурора: Шахрайчук Н.І.
захисників: ОСОБА_1, ОСОБА_2
засудженого: ОСОБА_3
розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Львові справу за апеляцією прокурора у справі ОСОБА_4 на постанову Шевченківського районного суду м. Львова від 10 лютого 2012 року,
ВСТАНОВИЛА:
цією постановою відмовлено прокурору у справі ОСОБА_4 у відновленні пропущеного строку на апеляційне оскарження вироку Шевченківського районного суду м. Львова від 02.09.2011 року про засудження ОСОБА_5, ОСОБА_6 та ОСОБА_3
В апеляційній скарзі прокурор у справі ОСОБА_4 просить скасувати постанову суду та поновити строк на апеляційне оскарження вироку суду. Свою вимогу мотивував тим, що постанова суду є незаконною, оскільки суд порушив вимоги КПК України так як прокурор був зайнятий в інших судових процесах, що послужило причиною пропуску строку.
Заслухавши доповідача, думку прокурора, яка підтримала апеляцію, захисників ОСОБА_1, ОСОБА_2. та засудженого: ОСОБА_3, які заперечили апеляцію, перевіривши матеріали справи та доводи апеляції, колегія суддів вважає, що апеляція до задоволення не підлягає.
Суддя свою постанову мотивував тим, що мотиви та підстави на які покликається державний обвинувач є безпідставні, оскільки не подано жодних жодних доказів поважності пропущеного строку.
Як вбачається із матеріалів справи, вирок постановлений 02.09.2011 року з участю прокурора Моти Р.Д. Проте, в супереч вимогам ст.349 КПК України, прокурор подав апеляцію на вирок суду 23.01.2012 року тобто зі сплином більше чотирох місяців.
При наведених обставинах, колегія суддів вважає, що суд обгрунтовано відмовив прокурору в відновленні строку на апеляційне оскарження вироку суду.
Керуючись ст.ст. 366, 377 КПК України, колегія суддів
УХВАЛИЛА:
постанову Шевченківського районного суду м. Львова від 10 лютого 2012 року про відмову прокурору у справі ОСОБА_4 у відновленні пропущеного строку на апеляційне оскарження вироку Шевченківського районного суду м. Львова від 02.09.2011 року про засудження ОСОБА_5, ОСОБА_6 та ОСОБА_3 залишити без змін, а апеляцію прокурора у справі - без задоволення.
Дану кримінальну справу повернути в Шевченківський районний суд м. Львова для виконання вимог ст.354 КПК України.
Головуючий:
Судді:
- Номер: 11/1390/415/12
- Опис: про обв.Тушинського І.К. та ін.
- Тип справи: на справу (провадження) кримінального судочинства за апеляцією
- Номер справи: 1328/1-45/11
- Суд: Апеляційний суд Львівської області
- Суддя: Галин В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.03.2012
- Дата етапу: 16.03.2012