Судове рішення #2582612

Справа № 2-1940

2007 року

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ                   УКРАЇНИ

16 жовтня 2007 года Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької  області  у складі:

головуючого     -    судді  Ніколової   І.С. при  секретарі   - Бєлінськой А.Ю.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Мелітополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів та коштів на утримання,   -

ВСТАНОВИВ:

Позивач зазначила, що 09.10.2004 року уклала шлюб із відповідачем, від шлюбу сторони мають неповнолітнього  сина  ОСОБА_3,   ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження.

На теперішній час сторони однією сім"єю не проживають, відповідач матеріальної допомоги на утримання сина не надає, а позивачка не працює, оскільки доглядає за дитиною, яка дітьми, які мешкають разом із нею.

Просить стягнути з відповідача аліменти на утримання неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, у розмірі 1/4 частки всіх видів його заробітку, але не менше 30 % прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, починаючи з 04.05.2007 року до досягнення сином повноліття, та на своє утримання 1/4 частину всіх видів заробітку відповідача, щомісяця, починаючи з 04.05.2007 року до досягнення сином трирічного віку.

Відповідач до судового засідання не з"явився, про час та місце слухання справи сповіщений рекомендованою поштою з повідомленням (а.с. 24, 27), та оголошенням у газеті „Запорізька правда" № 147 від 02.10.2007 року (а.с.29), про причини неявки суду не повідомив, заяви про розгляд справи в його відсутність  не  подавав.

Суд, дослідивши матеріали справи, вважає позов обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.

Сторони від шлюбу, укладеного 09.10.2004 року, мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження,   батьком якого в  свідоцтві  про його народження зазначено  відповідача   (а.с.4-5).

Хлопчик мешкає разом із позивачкою, згідно довідки б/н від 04.05.2007 року КП „ЖКГ-2", відповідач разом з родиною не проживає  /а.с.6/.

Згідно із ст.180 Сімейного Кодексу України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Згідно з ч.3 ст.181 Сімейного Кодексу України за рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти)   присуджуються у частці  від доходу батька,   або у твердій грошовій сумі.

Згідно з ч. 2 ст. 84 дружина, з якою проживає дитина, має право на утримання від чоловіка -батька дитини  - до досягнення дитиною трьох років.

Керуючись   ст.   ст.   84   ч.   2,   180,   181   ч.   З  СК України,   ст.ст.254,   255  ЦПК України,   суд

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів та коштів  на  утримання  - задовольнити у повному обсязі.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, народився в АДРЕСА_1, проживає: АДРЕСА_2, аліменти на користь ОСОБА_1 на утримання неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, в розмірі 1/4 частки всіх видів доходів, але не менш 30% відсотків прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, щомісяця, починаючи з 04.05.2007 року до досягнення сином повноліття, тобто до ІНФОРМАЦІЯ_3 року; а також кошти на утримання ОСОБА_2 у розмірі Ч частки всіх видів доходів, щомісяця, починаючи з 04.05.2007 року до досягнення сином ОСОБА_3 трирічного віку, тобто до ІНФОРМАЦІЯ_4 року; судовий збір в сумі 51 гривня на користь держави / отримувач -місцевий бюджет м. Мелітополя р/р 31412537700013 ЕДПРОУ 34676932 банк ГУ ДКУ в Запорізькій області МФО 813015/, та витрати на інформаційно-технічне забезпечення справи в сумі 7 гривень 50 копійок на користь ТУ ДСА в Запорізькій області /р/р 31217259700013 код 22050000 ЕДПРОУ 34676932 банк 34676932 банк ГУ ДКУ в  Запорізькій області МФО 813015/.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана апеляційному суду Запорізької області через Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області протягом десяти днів з дня його проголошення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, або може бути подана в десятиденний строк без попереднього подання заяви про апеляційне  оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація