Судове рішення #2578165
ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М

 

ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА

 

Справа № 2-н-88/08

2 дні

У Х В А Л А

 

28 травня 2008 року суддя Печерського районного суду м. Києва Макаренко Г.В., вивчивши заяву Закритого акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк” про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за кредитним договором з ОСОБА_1,

 

В С Т А Н О В И В:

 

Заявник звернувся до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за кредитним договором від 29.03.2007 року в розмірі 7014, 62 грн., посилаючись на те, що останній не виконує умови договору внаслідок чого утворилась заборгованість.

Відповідно до ст. 96 ЦПК України судовий наказ може бути видано, якщо, зокрема, заявлено вимогу, яка ґрунтується на правочині, вчиненому у письмовій формі.

Згідно із ст. 100 ЦПК України суддя відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу, якщо із заяви і поданих документів вбачається спір про право.

Зі змісту заяви та приєднаних до неї документів, вбачається, що окрім заборгованості за кредитом, заявляється вимога про стягнення з боржника заборгованості по нарахованим відсоткам, заборгованості по комісії за користування кредитом та пені, тверда грошова сума яких в договорі не визначена, тому, без дослідження та правового аналізу правовідносин між сторонами договору та перевірки розрахунку заборгованості і правових підстав її стягнення, суд позбавлений підстав для встановлення безспірності вимог заявника, а від так і видачі судового наказу у відповідності з вимогами ЦПК України.

Враховуючи викладене, слід зазначити, що в даному випадку існує спір про право, який необхідно вирішувати у позовному провадженні шляхом подання відповідної позовної заяви в порядку встановленому чинним законодавством, а тому в прийнятті заяви про видачу судового наказу слід відмовити.

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 96, 100 ЦПК України,

 

У Х В А Л И В:

 

В прийнятті заяви Закритого акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк” про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за кредитним договором з ОСОБА_1 - відмовити.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом п'яти днів з дня її проголошення, а апеляційну скаргу протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суду міста Києва через Печерський районний суд м. Києва.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

 

 

СУДДЯ                                                                                               Г.В. Макаренко

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація