Судове рішення #25772068


РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 118/6145/12


29.10.2012            року                                                                                м. Сімферополь


Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим в складі:

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів про стягнення аліментів, -

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулася до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини, обґрунтовуючи свої вимоги тим, що у неї з відповідачем є спільна дитина – ОСОБА_3Р, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка перебуває на її утриманні, відповідач у добровільному порядку матеріальної допомоги на утримання дитини не надає. Просила стягнути з відповідача, щомісячно, аліменти у твердій грошовій сумі у розмірі 1000 грн. на утримання доньки до досягнення повноліття.

У судовому засіданні позивачка підтримала заявлені позовні вимоги у повному обсязі та просила суд їх задовольнити.

Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнав частково, у зв’язку з майновим станом, не заперечуючи сплачувати аліменти на утримання доньки в розмірі 300 або 350 грн. щомісячно.

Матеріалами справи та дослідженими у судовому засіданні доказами встановлені такі факти та відповідні їм правовідносини.

Відповідно до свідоцтва про народження серії 1-АП №079709, виданого 23.08.2007 року Молодіжненської селищною радою Сімферопольського району АР Крим, відповідач є батьком неповнолітньої дитини – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (актовий запис №58), а матір’ю дитини є позивачка.

Судом встановлено, що дитина проживає з позивачкою і перебуває на її утриманні.

Правовідносини сторін регулюються статтями 180-183, 199 Сімейного кодексу України.

Таким чином, оцінивши докази, враховуючи матеріальне становище відповідача та дитини, суд дійшов до висновку, що позовні вимоги підлягають частковому задоволенню, а саме: стягненню з відповідача на користь позивачки підлягають аліменти на утримання малолітньої дитини – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 у твердій грошовій сумі у розмірі 450грн. щомісячно, до досягнення неї повноліття.

Задовольняючи частково позовні вимоги, суд виходить з того, що відповідач, як батько ОСОБА_3, зобов’язаний утримувати її до досягнення нею повноліття.

У відповідності до статті 88 Цивільного процесуального кодексу України суд стягує з відповідача судовий збір у розмірі 214,60 грн.

Згідно з пунктом першим частини 1 статті 367 Цивільного процесуального кодексу України суд допускає негайне виконання рішення в частині стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць.

З урахуванням викладеного, керуючись статтями 10, 60, 88, 174, 212, 215, 367 Цивільного процесуального кодексу України, 199 Сімейного кодексу України, суд -

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 - задовольнити частково.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1 на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4, ідентифікаційний номер НОМЕР_2, аліменти на утримання ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 450 грн., починаючи з 07.09.2012 року та до повноліття дитини щомісячно, що підлягає індексації відповідно до закону.

Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір в розмірі 214грн.60 грн.

Допустити негайне виконання рішення в частини стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць.

В іншій частині позовних вимог відмовити.

Рішення може бути оскаржене в апеляційний суд АР Крим через Сімферопольський районний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення, а особами, що не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, з дня отримання копії цього рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.




Суддя                    

                                                  


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація