Справа № 1321/431/2012
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
заочне
26 березня 2012 року Сокальський районний суд Львівської області у складі:
головуючого - судді Веремчук О. А. ,
при секретарі Семенюк Н.Ю.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Сокалі, цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів , -,
в с т а н о в и в:
Позивач ОСОБА_1 звернулася в суд з даною позовною заявою до відповідача ОСОБА_2 про стягнення аліментів з наступних підстав : 01.10. 1993 року був зареєстрований шлюб позивача з відповідачем. Від сумісного подружнього життя в них народився син ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та дочка ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 Відповідач на даний час проживає окремо від сім»ї та не надає жодної допомоги на утримання дитини та не займається її вихованням. Сама позивачка не може утримати всю сім»ю. З врахуванням вищенаведеного просить суд прийняти рішення відповідно до якого стягувати з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_4 та жителя ІНФОРМАЦІЯ_5 на користь ОСОБА_1 на утримання сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 556 гривень , але не менше 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку починаючи з 07.02.2012 р. і до досягнення дитиною повноліття .
В судове засідання позивач не прибула та подала заяву , що позов підтримує, просить його задовольнити, в обґрунтування навела обставини, вказані в позовній заяві.
Відповідач в судове засідання нге прибув, хоча повідомлявся про час та місце розгляду справи.
Дослідивши письмові матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення з таких підстав.
Відповідно до свідоцтва про народження І-СГ № 316893 вбачається, що в сторін на утриманні є син ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1
З оглянутої в судовому засіданні свідоцтва про одруження ІІІ-СГ № 261722 вбачається, що на даний час сторони перебувають в шлюбі і даний шлюб було зареєстровано 01.10.1993 року.
Відповідно до довідки Острівської сільської ради від 15.12.2011 року вбачається, що позивач проживає в с.Добрячин та має на утриманні сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та дочку ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2
Керуючись ст.ст. 10, 60, 212 ЦПК України та на підставі ст.ст.180 ,182, 184 Сімейного Кодексу України, суд, -
в и р і ш и в:
Позов задоволити частково.
Стягувати з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_4 та жителя ІНФОРМАЦІЯ_5 на користь ОСОБА_1 на утримання сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 556 гривень , але не менше 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку починаючи з 07.02.2012 р. і до досягнення дитиною повноліття .
Стягнути з ОСОБА_2 в користь ОСОБА_1 оплачений нею судовий збір в сумі 107 грн. 30 коп.
Заява про перегляд заочного рішення може бути подана до суду протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.
Головуючий: О. А. Веремчук