Справа № 3-2119/2008 р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07 лютого 2008 року суддя Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська Самсонова В.В. розглянувши матеріал, що надійшов з ДПІ у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська у відношенні:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, працюючого приватним підприємцем, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,
про притягнення до адміністративної відповідальності у відповідності до ч. 1 ст. 164 КУпАП, -
ВСТАНОВИВ:
21 січня 2008 року при проведенні перевірки ДПІ у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська кафе ІНФОРМАЦІЯ_3, розташованого за адресою: АДРЕСА_2, яке ОСОБА_1 орендує у ІНФОРМАЦІЯ_4, встановлено, що ОСОБА_1 надавав послуги у сфері грального бізнесу, а саме гри на гральних автоматах з грошовим виграшем без ліцензії та патенту на право надання послуг у сфері грального бізнесу, отримання яких передбачено п. 29 ст. 9 Закону України „Про ліцензування певних видів господарської діяльності”, чим порушив вимоги ч. 1 ст. 164 КУпАП України.
В судовому засіданні ОСОБА_1 провину свою визнав та щиро розкаявся.
Вина ОСОБА_1 підтверджується зібраними доказами:
- постановою про відмову в порушенні кримінальної справи від 24 січня 2008 року, протоколом про адміністративне правопорушення від 24 січня 2008 року, протоколом огляду і вилучення речей від 21 січня 2008 року, поясненнями, договором оренди, свідоцтвом про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця.
Розглянувши матеріали справи та враховуючи вимоги ст. 33 КУпАП, суд приходить до висновку про необхідність накладення на правопорушника стягнення, достатнього для його виховання.
З урахуванням викладеного, вважаю за необхідне накласти на правопорушника адміністративне стягнення у вигляді штрафу з конфіскацією грального автомату, оскільки застосування саме такого стягнення буде достатнім для його виправлення і попередить нові правопорушення.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 164 ч. 1, 283, 284 КУпАП, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
На ОСОБА_1 накласти адміністративне стягнення: штраф на користь держави у розмірі 340 гривень з конфіскацією грального автомату згідно протоколу огляду та вилучення речей НОМЕР_1 від 21 січня 2008 року.
Постанова може бути скасована або змінена за протестом прокурора, а також незалежно від наявності протесту прокурора - головою вищестоящого суду.
Суддя В,В Самсонова