СПРАВА № 2-1912/08
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 травня 2008 року Ленінський районний суд м. Харкова в складі
головуючого судді Проценко Л.Г.
при секретарі Сухорукові І.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу -
ВСТАНОВИВ :
Позивач звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу, зазначивши, що 10.07.1993р. він вступив в зареєстрований шлюб з відповідачкою і прожив з нею спільно до грудня 2002р., шлюб другий. Від шлюбу є син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н. Шлюб не склався, примирення між ними неможливе.
Позивач в судовому засіданні підтримав позовні вимоги і пояснив, що з відповідачкою брачно-сімейні відносини не підтримуються з грудня 2002 р. та вони проживають окремо, спільне господарство не ведеться, спільного бюджету немає, примирення неможливе, він проживає з сином та іншою жінкою від якої вже є дитина.
Відповідачка в судове засідання не з'явилася, надала заяву про слухання справи у її відсутність, проти задоволення позову не заперечувала.
Суд вислухавши позивача, перевіривши матеріали справи, встановив наступні обставини та відповідні ним правовідносини.
Шлюб між сторонами зареєстровано 10 липня 1993р. у Ленінському відділі РАЦС м. Харкова, актовий запис НОМЕР_1, прізвища після реєстрації шлюбу: ОСОБА_1 та ОСОБА_2.
У ОСОБА_1 та ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1р. народився син ОСОБА_3.(а.с.8)
Спільне життя не склалося, брачно-сімейні відносини не підтримуються з грудня 2002 р., спільне господарство не ведеться, сторони проживають окремо, відновлення сімейних відносин неможливо.
При таких обставинах суд вважає, що родина існує формально, подальше спільне життя подружжя у законному шлюбі і збереження родини неможливо, у зв'язку з чим шлюб підлягає розірванню.
Суд вважає за необхідне судові витрати покласти на позивача за його згодою.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 212, 213, 214, 215, 294, 296 ЦПК України, ст.104,105,112 СК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов про розірвання шлюбу задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований 10 липня 1993р. у Ленінському відділі РАЦС м. Харкова, актовий запис НОМЕР_1.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути судові витрати в доход держави з ОСОБА_1в сумі 17 (сімнадцять) гривень.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10 денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції, або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Суддя Л.Г. Проценко