Судове рішення #25523663



Справа № 408/2826/12

Провадження №2/408/1458/12





У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


"04" жовтня 2012 р.


Дзержинський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області

у складі:

головуючого судді Літвіненко Н. А.

при секретарі Куксенко О. В.,



розглянувши у судовому засіданні м. Кривого Рогу цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства « АрселорМітал Кривий Ріг» , Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Кривому Розі Дніпропетровської області про стягнення моральної шкоди,-

          

в с т а н о в и в:


Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Публічного акціонерного товариства « АрселорМітал Кривий Ріг» , Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Кривому Розі Дніпропетровської області про стягнення моральної шкоди.

03 жовтня 2012 року , до початку розгляду справи по суті , від позивача надійшла заява , в якій він просив закрити провадження у справі у зв’язку з мирним врегулюванням даного спору .

Проаналізувавши матеріали справи, суд вважає за необхідне закрити провадження у справі з наступних підстав .

Згідно з ч.3 ст. 174 ЦПК України у разі відмови позивача від позову суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі. Наслідки закриття провадження у справі позивачу роз’яснені , підстав для неприйняття відмови від позову не встановлено, тому у відповідності до п.3 ст. 205 ЦПК України провадження у справі закривається.


На підставі викладеного, та керуючись ст.ст. 174 , п.3 ст. 205 ЦПК України, суд -


У Х В А Л И В:


Прийняти відмову ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства « АрселорМітал Кривий Ріг» , Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Кривому Розі Дніпропетровської області про стягнення моральної шкоди закрити у зв’язку з відмовою позивача від позову .


Ухвала може бути оскаржена в апеляційний суд Дніпропетровської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-ти денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції




Суддя:

ОСОБА_2




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація