РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 118/6485/12
11.10.2012 року м. Сімферополь
Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим в складі:
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
Позивачка обґрунтовує свої вимоги тим, що на протязі спільного життя відбувалися сварки та скандали, що призвело до втрати почуття любові та поваги, у зв'язку з чим збереження шлюбу з відповідачем вважає неможливим з посилання на статті 110, 112 Сімейного кодексу України.
Позивачка у судове засідання не з'явилася, про час і місце розгляду справи повідомлена належним чином, надала до суду заяву у якій просила справу розглянути за її відсутності, позовні вимоги підтримує.
Відповідач у судове засіданні не з'явився, про час і місце розгляду справи повідомлений належним чином, надав до суду заяву у якій просив справу розглянути за його відсутності, позовні вимоги визнає.
Згідно з частиною 4 статті 174 Цивільного процесуального кодексу України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Судом встановлені такі факти та відповідні їм правовідносини.
Сторони 16.07.2004 року зареєстрували законний шлюб, про що Відділом реєстрації актів про шлюб м. Сімферополя АР Крим, зроблено відповідний актовий запис №477 та видане свідоцтво про шлюб серії 1-АП №155235.
Від шлюбу подружжя має неповнолітню дитину – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Подружні відносини між сторонами припинені з 1 листопада 2006 року.
Правовідносини сторін регулюються статтями 104, 105, 110-112 Сімейного кодексу України.
Таким чином, визнання відповідачем пред’явленого позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.
На підставі вищевикладеного, вивчивши матеріали справи, оцінивши докази, суд дійшов до висновку про задоволення позовних вимог.
Задовольняючи позов про розірвання шлюбу, суд виходить з того, що добровільність шлюбу – одна з основних його засад. Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки та чоловіка. Шлюб припиняється внаслідок його розірвання. Розірвання шлюбу засвідчує стійкий розлад подружніх стосунків. Позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя.
Позивачка скористалася даним правом та звернувся до суду з цим позовом і наполягає на розірванні шлюбу.
Приймаючи до уваги згоду відповідача на розірвання шлюбу і відсутність згоди позивачки на примирення, суд вважає що причини, що спонукають сторони наполягати|настоювати| на розірванні шлюбу|шлюбу|, є|з'являються,являються| обґрунтованими і подальше спільне життя подружжя та збереження шлюбу суперечило б їх інтересам, що має істотне значення, в наслідок чого позов підлягає задоволенню.
З урахуванням викладеного, на підставі статей 104, 105, 110-112 Сімейного|родинного| кодексу України, керуючись статтями 10, 174, 212, 215 Цивільного процесуального кодексу України, суд –
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу – задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_2 /дошлюбне прізвище Піханова/ ОСОБА_4 та ОСОБА_2, зареєстрований 16.07.2004 року Відділом реєстрації актів про шлюб м. Сімферополя АР Крим, про що зроблено відповідний актовий запис №477, розірвати.
Рішення|розв'язання,вирішення,розв'язування| може бути оскаржено до апеляційного суду Автономної Республіки Крим через Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.
Суддя