Судове рішення #25423507


Миколаївський районний суд Миколаївської областіСправа № 1417/154/12
ПОСТАНОВА

Іменем України31 січня 2012 р. Миколаївський районний суд Миколаївської області

в складі: головуючого-судді                                                  Стрєльніков Д.В.

           при секретарі                                                  Чоботаренко Т.І.

           за участю прокурора                                        Резніченко Ю.М.

           адвоката                               ОСОБА_1                              

           представника МОПЛ-2                                        ОСОБА_2

розглянув у відкритому судовому засіданні в м.Миколаєві заяву головного лікаря Миколаївської обласної психіатричної лікарні №2 про зміну застосування примусових заходів медичного характеру у відділенні із загальним наглядом відносно ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.


В с т а н о в и в :


          Згідно постанови Миколаївського районного суду Миколаївської області від 09.08.2011 року ОСОБА_3 направлений на примусове лікування до психіатричної лікарні у відділення із звичайним наглядом.

          У заяві адміністрація Миколаївської обласної психіатричної лікарні №2 просить змінити примусові заходи медичного характеру у відділені із загальним наглядом на надання амбулаторної психіатричної допомоги в примусовому порядку за місцем проживання та основної реєстрації під активним наглядом лікаря-психіатра ЦРЛ .

          Як вбачається з акту психіатричного огляду № 363 від 29.12.2011р. у ОСОБА_3 внаслідок проведеного лікування поліпшився стан здоров'я, на теперішній час він особливої соціальної небезпеки не становить, примусового лікування в умовах психіатричної лікарні із загальним наглядом не потребує. Тому для подальшого примусового лікування і проведення реабілітаційних заходів ОСОБА_3 може бути переведений на амбулаторну психіатричну допомогу у примусовому порядку за місцем проживання.

          Дослідивши матеріали справи, вислухавши представника МОПЛ №2, думку прокурора, який вбачає можливим задовольнити заяву МОПЛ №2, суд вважає, що за доцільне задовольнити заяву .

          На підставі викладеного, керуючись ст.422 КПК України, ст.19, 22 Закону України «Про психіатричну допомогу»від 22.02.2000 року, суд,


П о с т а н о в и в :          ОСОБА_3 примусові заходи медичного характеру у відділенні із загальним наглядом змінити на надання йому амбулаторної психіатричної допомоги в примусовому порядку за місцем проживання.

          На постанову може бути подано апеляцію до апеляційного суду Миколаївської області протягом 15 діб з моменту її проголошення через Миколаївський районний суд Миколаївської області.


Суддя ОСОБА_4

31.01.2012


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація