Справа №5-113/07 ПОСТАНОВА
смт.Короп 23 жовтня 2007 року
Суддя Коропського районного суду Чернігівської області Деркач О.Г.
при секретарі - Редько А.О.
з участю : прокурора - Артеменко Ю.Г.
представника Бахмацького МРВ КВІ - Кравчини Т.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні подання кримінально-виконавчої інспекції Бахмацького МРВ про звільнення від покарання по закінченню іспитового строку
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українки, громадянки України, уродженки та жительки АДРЕСА_1, освіта неповна середня, вдови, пенсіонерки, раніше судимої,- ,
ВСТАНОВИВ:
Вироком Бахмацького районного суду Чернігівської області від 16 жовтня 2006 року ОСОБА_1 була засуджена за ст. 310 Ч.2КК України, з застосуванням ст.75 КК України на 3 роки позбавлення волі, з іспитовим строком на 1 рік.
За поданням Бахмацького МРВ КВІ, ОСОБА_1 за час відбування покарання зарекомендувала себе з позитивної сторони. Спиртними напоями не зловживала, до адміністративної відповідальності не притягувалась, повторних злочинів не скоїла, за місцем проживання характеризується позитивно. Термін іспитового строку закінчився, а тому заступник начальника Бахмацького МРВП КВІ звернулась до суду з поданням про звільнення її від подальшого відбування покарання.
Заслухавши заступника начальника Бахмацького МРВ КВІ Кравчину Т.В., яка підтримала подання; думку прокурора Артеменко Ю.Г., яка підтримала подання і вважає, що ОСОБА_1 підлягає звільненню від призначеного судом покарання та вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що подання підлягає задоволенню зі слідуючих підстав.
Як встановлено, ОСОБА_1 за час відбування покарання зарекомендувала себе з позитивної сторони. Спиртними напоями не зловживала, до адміністративної відповідальності не притягувалась, повторних злочинів не скоїла, за місцем проживання характеризується позитивно. Оскільки іспитовий строк у ОСОБА_1 закінчився, то наявні всі підстави для звільнення її від призначеного судом покарання.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 74 ч.1, 78 ч. 1 КК України, ст. 408-1 КПК України, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 від призначеного покарання за вироком Бахмацького районного суду Чернігівської області від 16 жовтня 2006 року за ст. 310 ч.2 КК України-звільнити.
Постанова оскарженню не підлягає.
Копію даної постанови направити для виконання в кримінально-виконавчу
інспекцію Бахмацького МРВ.