Судове рішення #251806
25/27а

                                ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ  

                                  83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

                                                               У Х В А Л А  

ПРО  ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ У АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ


08.11.06 р.                                                                      Справа № 25/27а


Суддя господарського суду Донецької області Волошинова Л.В., розглянувши позовну заяву Приватного підприємства „Промислово – комерційної фірми „Променерго” м. Шахтарськ

до Шахтарської об’єднаної державної податкової інспекції  

про визнання недійсним податкового повідомлення – рішення від 24.12.04 р. № 0003452340/2-4


                                                ВСТАНОВИВ:


Позивач, Приватне підприємство „Промислово – комерційної фірми „Променерго” м. Шахтарськ, звернувся до господарського суду Донецької області з позовною заявою до Шахтарської об’єднаної державної податкової інспекції про визнання недійсним податкового повідомлення – рішення від 24.12.04 р. № 0003452340/2-4, розгляд якої був розпочатий за правилами Господарського процесуального кодексу України.

"01" листопада 2005 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України" № 2953-ІУ від 6 жовтня 2005 року, яким частинами 6 та 7 розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України були викладені в новій редакції, згідно якої до початку діяльності окружного адміністративного суду позовні заяви у господарських справах, що віднесені цим кодексом до адміністративної юрисдикції, заяви (подання) про перегляд судових рішень у зв'язку з нововиявленими та винятковими обставинами у таких справах, розглядаються господарськими судами в порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства України.

Керуючись статями 4-12, 23, 58, 107, 114, частинами 6, 7 розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України зі змінами, внесеними Законом України "Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України" № 2953-ІУ від 6 жовтня 2005 року, -  


      У Х В А Л И В:


  1. Відкрити провадження в адміністративній справі № 25/27а за позовною заявою Приватного підприємства „Промислово – комерційної фірми „Променерго” м. Шахтарськ до Шахтарської об’єднаної державної податкової інспекції про визнання недійсним податкового повідомлення – рішення від 24.12.04 р. № 0003452340/2-4.

2.          Призначити по адміністративній справі № 25/27а попереднє судове засідання на "22" листопада 2006 року о 11 год. 00 хв., у приміщенні господарського суду Донецької області, за адресою м. Донецьк, 83048, вул. Артема 157, кабінет № 205.

3.          Зобов’язати позивача надати суду оригінали документів, доданих до позовної заяви документів.

4.          Зобов’язати відповідача надати суду оригінали документів, доданих до клопотання про поновлення провадження по справі.

5.          Явка представників сторін у судове засідання є обов’язковою.

6.          Права та обов’язки осіб, які беруть участь у справі, права та обов'язки сторін та третіх осіб передбачені статтею 49, 51, 54 Кодексу адміністративного судочинства України зазначені на зворотному боці ухвали.

7.          Адміністративна справа розглядатиметься господарським судом Донецької області у складі  судді   Волошинової Л.В одноособово.  

          

          

Суддя                                                                                             Волошинова Л.В.         










Виконавець: Прядка І.М.  тел. 381-98-09

Надруковано 3 примірника: позивачеві – 1; відповідачеві – 1; до справи – 1.

                                 


                                                                                         

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація